PŘED ZÁPASEM: Démoni nemají proti Plzni co ztratit
Vedoucí celek soutěže SK Interobal Plzeň se ve středu představí na palubovce České Lípy v předehrávce 13. kola 1. FUTSAL ligy.
Vedoucí celek soutěže SK Interobal Plzeň se ve středu představí na palubovce České Lípy v předehrávce 13. kola 1. FUTSAL ligy.
Nejvyšší futsalová soutěž nabídne ve středu zápas v Chrudimi. Domácí celek bude hostit Helas Brno.
Souboj o první místo v tabulce mezi Interobalem a Chrudimí nabídl strhující podívanou. Zápas plný emocí nakonec skončil remízou 3:3. „Naše koncentrace v zápase nebyla dobrá, z toho vyústily naše inkasované branky,“ tvrdil bezprostředně po zápase slovenský reprezentant a hráč Chrudimi Martin Doša.
Vyrovnaný duel mezi Plzní a Chrudimí skončil remízou 3:3. Velkou měrou se o to přičinil také Michal Holý, který v utkání po dvou asistencích vstřelil vyrovnávací branku a stanovil konečné skóre zápasu. „Poslední dobou mi to ze standardních situací padá, tak doufám, že to bude pokračovat i nadále,“ komentoval svou trefu český reprezentant.
V pondělí 8. února se fanoušci tuzemského futsalu dočkali. Po dvou odloženích se totiž konečně proti sobě postavila Plzeň s Chrudimí. Souboj nabídl dva rozdílné poločasy, šest branek a napínavou podívanou. Po remíze 3:3 zůstávají oba týmy se stejným bodovým ziskem na čele soutěže.