Další skvělou zprávu hlásí Interobal Plzeň! Po Michalu Holém se do Plzně chystá i skvěle chytající Václav Kubíček, který v minulém roce chytal za FC Radio Krokodýl Brno. Nyní v posledních týdnech byl součástí reprezentace ČR proti Turecku. V Plzni se za reprezentaci představil a musíme říct, že byl opravdu ve skvělé formě. Václav přichází do Plzně na hostování z týmu Amor Vyškov, ve kterém je kmenový hráč. Poslední rok byl na hostovnání v Rádiu Krokodýl Brno a předtím v Tangu Brno. Zájem o něj měl Helas Brno a také možná i ERA-PACK Chrudim. Nakonec se rozhodl pro Interobal Plzeň. 

Rozhodnutí jít do Plzně není jediná životní události, kterou má Václav v posledních dnech za sebou. V minulém týdnu se totiž oženil se svoji partnerkou a nyní manželkou Renatou. Další událostí bylo první utkání za reprezentaci ČR a to právě v Plzni proti Turecku.

Vedení Interobalu po nuceném odchodu Ondry Sochůrka muselo začít hledat brankáře. A povedlo se. Dokonce klub získal nejen brankáře, ale i nejužitečnějšího hráče CHANCE futsal ligy v sezóně 2015/2016.

Co nám k příchodu Kubíčka řeklo vedení Plzně? "Po příchodu Michal Holého byl další úkol sehnat kvalitního brankáře. Václav byl v našem hledáčku a jen se čekalo na reprezentační zápas v Plzni. Líbil se nám a začala jednání. Václav naši nabídku přijal a posílil tak hodně důležitý post," říká finanční ředitel Radek Lobo.

 

Další aktuality

Daniel pokračuje ve Slavii i v další sezóně
Daniel pokračuje ve Slavii i v další sezóně 17.06.2021

Hvězda evropského formátu, Daniel Marinho de Souza pokračuje ve Slavii. S klubem se dohodl na pokračování své kariéry v Praze, v sešívaném dresu. Hráč s brazilskými kořeny a pasem Severní Makedonie má opravdu působivé CV. Ve své kariéře oslavil již devět mistrovských titulů v pěti různých zemích. Jakoby přitahoval úspěch a vítězství.

Obrovské změny v Teplicích! Zůstal jen trenér a dva hráči
Obrovské změny v Teplicích! Zůstal jen trenér a dva hráči 04.06.2021

Sezona 2020/2021 skončila před pár týdny a vedení Svarogu už usilovně pracuje na přípravě té příští. Už delší dobu není tajemstvím, že Svarog čekají zásadní změny.

Svarog přichází o domácí halu. Bude z ní očkovací centrum
Svarog přichází o domácí halu. Bude z ní očkovací centrum 23.03.2021

Teplickému týmu se komplikuje vrchol sezony. Od dnešního dne přichází Svarog o domácí zázemí teplické sportovní haly. Ta nepůjde nadále využívat k žádnému sportu z důvodu změny účelu na očkovací centrum.