„Domácí zápasy kromě prvního kola budeme hrát ve 20.30, jinou možnost kvůli naplněnosti haly ani nemáme," říká sekretář klubu Miroslav Bartyzal.

Novinkou pro fanoušky je zavedení vstupného. Zatímco na druholigovou Duklu chodili lidé zdarma, za lístek na zápas hodonínského Tanga zaplatí čtyřicet korun. „Sport na vrcholové úrovni stojí hodně peněz, navíc všechno nemůžeme dávat zdarma," uvedl Bartyzal.

Podle sportovního ředitele klubu Jiřího Štěrby však nejde o nic mimořádného. Známý futsalový funkcionář upozorňuje, že vstupné se platí všude. „V Hodoníně jsou lidé zvyklí mít na sportovní akci volný vstup. Nám přitom i peníze od fanoušků mohou dost pomoci. A čtyřicet korun zase není tak moc. Vždyť dva rozhodčí s delegátem nás vyjdou na devět tisíc korun," upozorňuje Štěrba.

Vedení Tanga chystá pro fanoušky několik novinek a překvapení. Nápady ale zatím tají. „Určitě pro diváky něco nachystáme," slibuje PR manažer hodonínského klubu Petr Hruška, který věří, že se na Slovácko s nejvyšší futsalovou soutěží vrátí i česká reprezentace. „Něco už máme přislíbeného, tak uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne," dodal Hruška.

Další aktuality

Daniel pokračuje ve Slavii i v další sezóně
Daniel pokračuje ve Slavii i v další sezóně 17.06.2021

Hvězda evropského formátu, Daniel Marinho de Souza pokračuje ve Slavii. S klubem se dohodl na pokračování své kariéry v Praze, v sešívaném dresu. Hráč s brazilskými kořeny a pasem Severní Makedonie má opravdu působivé CV. Ve své kariéře oslavil již devět mistrovských titulů v pěti různých zemích. Jakoby přitahoval úspěch a vítězství.

Obrovské změny v Teplicích! Zůstal jen trenér a dva hráči
Obrovské změny v Teplicích! Zůstal jen trenér a dva hráči 04.06.2021

Sezona 2020/2021 skončila před pár týdny a vedení Svarogu už usilovně pracuje na přípravě té příští. Už delší dobu není tajemstvím, že Svarog čekají zásadní změny.

Svarog přichází o domácí halu. Bude z ní očkovací centrum
Svarog přichází o domácí halu. Bude z ní očkovací centrum 23.03.2021

Teplickému týmu se komplikuje vrchol sezony. Od dnešního dne přichází Svarog o domácí zázemí teplické sportovní haly. Ta nepůjde nadále využívat k žádnému sportu z důvodu změny účelu na očkovací centrum.