Bývalí Satani v premiéře přivítají na své palubovce nováčka Rádio Krokodýl Brno, což je bývalý celek Agromeli.

Kladenští jdou do sezony bez generálního sponzora, což se pochopitelně promítne do podmínek, jež může klub hráčům nabídnout.

„Sezona ale finančně zajištěná je," prozradil trenér Jiří Veselý, který zůstává u týmu i se svým asistentem Jakubem Jiránkem.

Počítat nemohou s Playerem, jenž skončil z pracovních a rodinných důvodů. Z podobných příčin dal futsalu vale i Čurda, který se bude věnovat výhradně fotbalu v Hostouni. Právě při fotbalovém utkání Vraného se vážněji zranil Jaráb, jenž nestihne první kola.

V přípravě jsou tři gólmani – Sochůrek, Konečný a nově Krajč (dřív Slavie). Noví hráči do pole by se měli rekrutovat z klubu sálového fotbalu Chemcomex Praha, s nímž FK navázal spolupráci. Novou tváří bude i Kaválek. Hráč s velmi tvrdou střelou přichází z Brandýsku.

V případě potřeby zasáhne do hry i kouč Veselý, jinak stoper SK Kladno. „Ve stejné pozici bude také Müller, kterého využijeme jen na některá utkání," prozradil trenér FK a dodal: „Myslím, že kádr bude kvalitní. Sezona však bude těžká, protože soupeři posilují. Určitě nechceme do posledního kola bojovat o záchranu. Uvidíme, jak se ukáží nováčkové Plzeň a Brno." Možnost doplnit kádr o další kvalitní hráče vždy existuje. „Všechno je otázka jednání a hlavně peněz," podotkl Veselý.

Konec hlavního mecenáše se nepodepíše na mládežnických týmech, jež budou nadále hrát nejvyšší českou soutěž výběrů do sedmnácti a devatenácti let.

Další aktuality

Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka
Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka 29.08.2018

Ještě na jaře bojoval v dresu Sparty, nyní bude patřit k oporám Bazooky Uherské Hradiště. Patrik Levčík, který měl v minulé sezóně také premiéru v národním týmu, nyní bude jednou z nejvýraznějších postav ligového nováčka.

Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil
Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil 27.08.2018

Futsalisté chrudimského ERA-PACKu vyhráli v přípravě podruhé za sebou. Po skalpu Pineroly Bratislava si doma poradili s týmem Sokilu Chmelnickyj v poměru 4:2, z chrudimského výběru byl nejvíce vidět Tomáš Koudelka, který se v prvním domácím zápase představil fanouškům hattrickem.

Další posilou Slavie je Brazilec Dodo
Další posilou Slavie je Brazilec Dodo 16.08.2018

Dodo Da Costa, univerzální brazilský futsalista, který vystřídal řadu klubů a ve dvou z nich nastoupil proti ERA-PACKu Chrudim v UEFA Futsal Champions League. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy "jeho" Iberia Tbilisi podlehla českému týmu 3:6.