Bývalí Satani v premiéře přivítají na své palubovce nováčka Rádio Krokodýl Brno, což je bývalý celek Agromeli.

Kladenští jdou do sezony bez generálního sponzora, což se pochopitelně promítne do podmínek, jež může klub hráčům nabídnout.

„Sezona ale finančně zajištěná je," prozradil trenér Jiří Veselý, který zůstává u týmu i se svým asistentem Jakubem Jiránkem.

Počítat nemohou s Playerem, jenž skončil z pracovních a rodinných důvodů. Z podobných příčin dal futsalu vale i Čurda, který se bude věnovat výhradně fotbalu v Hostouni. Právě při fotbalovém utkání Vraného se vážněji zranil Jaráb, jenž nestihne první kola.

V přípravě jsou tři gólmani – Sochůrek, Konečný a nově Krajč (dřív Slavie). Noví hráči do pole by se měli rekrutovat z klubu sálového fotbalu Chemcomex Praha, s nímž FK navázal spolupráci. Novou tváří bude i Kaválek. Hráč s velmi tvrdou střelou přichází z Brandýsku.

V případě potřeby zasáhne do hry i kouč Veselý, jinak stoper SK Kladno. „Ve stejné pozici bude také Müller, kterého využijeme jen na některá utkání," prozradil trenér FK a dodal: „Myslím, že kádr bude kvalitní. Sezona však bude těžká, protože soupeři posilují. Určitě nechceme do posledního kola bojovat o záchranu. Uvidíme, jak se ukáží nováčkové Plzeň a Brno." Možnost doplnit kádr o další kvalitní hráče vždy existuje. „Všechno je otázka jednání a hlavně peněz," podotkl Veselý.

Konec hlavního mecenáše se nepodepíše na mládežnických týmech, jež budou nadále hrát nejvyšší českou soutěž výběrů do sedmnácti a devatenácti let.

Další aktuality

Teplice se loučí s třemi hráči, odejde i Novotný?
Teplice se loučí s třemi hráči, odejde i Novotný? 12.06.2019

Poté, co se Svarog Teplice dohodl s novým trenérem na spolupráci, zveřejnil na klubovém webu také informaci, hovořící o odchod tří zahraničních hráčů ze svého kádru. Navíc se neví, zda na severu Čech bude pokračovat bývalý český reprezentant Jiří Novotný.

Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu
Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu 25.03.2019

Prezident japonského futsalového klubu Bardral Urayasu, hrajícího nejvyšší ligovou soutěž své země, pan Seigi Kitano, a prezident SK Slavia Praha pan Daniel Kolman, podepsali v Praze Memorandum o vzájemné úzké spolupráci těchto klubů.

Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka
Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka 05.02.2019

Příchod dalšího zahraničního hráče hlásí teplický Svarog. Tentokrát proto, že dlouhodobě přišel o dva zraněné hráče a tak bylo potřeba kádr trenéra Barbosy vyztužit. Z jihoamerického kontinentu přicestoval 26 letý Djaelson Filho.