Bývalí Satani v premiéře přivítají na své palubovce nováčka Rádio Krokodýl Brno, což je bývalý celek Agromeli.

Kladenští jdou do sezony bez generálního sponzora, což se pochopitelně promítne do podmínek, jež může klub hráčům nabídnout.

„Sezona ale finančně zajištěná je," prozradil trenér Jiří Veselý, který zůstává u týmu i se svým asistentem Jakubem Jiránkem.

Počítat nemohou s Playerem, jenž skončil z pracovních a rodinných důvodů. Z podobných příčin dal futsalu vale i Čurda, který se bude věnovat výhradně fotbalu v Hostouni. Právě při fotbalovém utkání Vraného se vážněji zranil Jaráb, jenž nestihne první kola.

V přípravě jsou tři gólmani – Sochůrek, Konečný a nově Krajč (dřív Slavie). Noví hráči do pole by se měli rekrutovat z klubu sálového fotbalu Chemcomex Praha, s nímž FK navázal spolupráci. Novou tváří bude i Kaválek. Hráč s velmi tvrdou střelou přichází z Brandýsku.

V případě potřeby zasáhne do hry i kouč Veselý, jinak stoper SK Kladno. „Ve stejné pozici bude také Müller, kterého využijeme jen na některá utkání," prozradil trenér FK a dodal: „Myslím, že kádr bude kvalitní. Sezona však bude těžká, protože soupeři posilují. Určitě nechceme do posledního kola bojovat o záchranu. Uvidíme, jak se ukáží nováčkové Plzeň a Brno." Možnost doplnit kádr o další kvalitní hráče vždy existuje. „Všechno je otázka jednání a hlavně peněz," podotkl Veselý.

Konec hlavního mecenáše se nepodepíše na mládežnických týmech, jež budou nadále hrát nejvyšší českou soutěž výběrů do sedmnácti a devatenácti let.

Další aktuality

Ve Slavii skončil Martin Směřička
Ve Slavii skončil Martin Směřička 07.07.2020

Především rodinné důvody stojí za poněkud nečekaným koncem jedné z opor Slavie Praha. Martin Směřička se po čtyřech sezónách strávených v sešívaném dresu rozhodl vrátit domů na Slovensko, a neprodloužit se Slavií smlouvu.

Vedení Sparty odtajnilo odchod základní sestavy. Drahovský míří do Španělska
Vedení Sparty odtajnilo odchod základní sestavy. Drahovský míří do Španělska 06.07.2020

Futsalová Sparta buduje kompletně nový kádr. Po dvou letech, ve kterých získala titul a pohár, opustila tým celá kostra základní sestavy. Z ní de facto zůstal jen Vahala. Informaci potvrdil vysočanský klub v pondělí na svém Facebooku.

Sparta znovu přivedla Kolumbijce Angellota
Sparta znovu přivedla Kolumbijce Angellota 28.06.2020

Futsalisté AC Sparta Praha avizovali další příchod. Do týmu se vrátil kolumbijský futsalový reprezentant Angellot.