Rapid Ústí nad Labem skončil po základní části 1. Futsal ligy na 10. místě se 6 výhrami, třemi remízami a jedenácti prohrami. Nastřílel celkem 79 branek, z nich 26 bylo právě od výše uvedených dvojčat.

Bratři Zápotočští se stali v roce 2022 mistry dorostenecké ligy právě v ústeckém dresu a působí v mládežnických reprezentacích. Oba zahájí v devatenácti letech už svoji pátou sezonu v nejvyšší futsalové soutěži, ve které začali působit v lednu 2021. Do Plzně přestoupili v červnu 2023, klub je uvolnil na hostování právě do Rapidu.

Další aktuality

V pátek v Plzni futsalový dvojzápas
V pátek v Plzni futsalový dvojzápas 07.02.2024

V Plzni připravili pro fanoušky futsalu pod dvou letech znovu zajímavou akci - v pátek večer bude k vidění futsalový dvojzápas. Před utkáním Interobalu s Libercem odehraje druholigový duel Jerigo se Spartou.

Denys Sandeckyi přestupuje ze Slavie do Rakouska
Denys Sandeckyi přestupuje ze Slavie do Rakouska 06.02.2024

Ukrajinský futsalista Denys Sandetskyj, který se během této sezony vypracoval na stálého člena základní sestavy, přestupuje ze Slavie do rakouského ASKO FC Diamant Linz.

Futsal umí pomáhat, charita v Plzni vynesla vysokou částku
Futsal umí pomáhat, charita v Plzni vynesla vysokou částku 17.01.2024

Přes osmdesát tisíc korun (celkem 81.500 Kč) se podařilo vybrat v rámci prosincové charitativní dražby, kterou uspořádal Interobal Plzeň, aby podpořil svého dlouholetého fanouška Ondru Kaase a nadaci Dobré víly, která podporuje dětské domovy. K akci se připojila také kabina pondělního soupeře ze Slavie.