Podle trenéra Mělníka Jakuba Němce výsledek odpovídal tomu, co se dělo na hřišti. „V průběhu utkání jsme udělali několik zbytečných chyb, které Plzeň potrestala,“ litoval Němec. „Bohužel nám dnes chybělo hodně hráčů, abychom byli Plzni vyrovnanějším soupeřem. V průběhu utkání jsme udělali několik zbytečných chyb, které Plzeň nekompromisně potrestala, a i proto je výsledek jaký je.”

Před posledními dvěma zápasy v základní části (doma Helas Brno a v Chomutově) mělnický tým nadále ztrácí tři body na příčku zaručující účast ve čtvrtfinále. Osmé Ústí má navíc utkání k dobru.

V podání druhého celku tabulky to byl vynikající středeční večer. Dva góly hostů vstřelil Holý, jednu branku dali Kozár, Křivánek, Rick, gólman Vahala, Vnuk, Buchta a Mikuš.

„Utkání jsme zvládli snad po všech stránkách. Samozřejmě přišlo pár drobných chyb, ale celkově jsme podali dobrý a koncentrovaný výkon,“ pochvaloval si na svazovém webu brankář Interobalu Plzeň Ondřej Vahala.

Ohlasy aktérů:

Jakub Němec (trenér Olympiku Mělník): „Výsledek asi odpovídá tomu co se dělo na hřišti. Bohužel nám dnes chybělo hodně hráčů, abychom byli Plzni vyrovnanějším soupeřem. V průběhu utkání jsme udělali několik zbytečných chyb, které Plzeň nekompromisně potrestala, a i proto je výsledek jaký je.”

Ondřej Vahala (Interobal): "Utkání jsme zvládli snad po všech stránkách. Samozřejmě přišlo pár drobných chyb, ale celkově jsme podali dobrý a koncentrovaný výkon."

STATISTIKY

 

Další aktuality

Vincenzo Fantti nastřílel Helasu hattrick, Chrudim má první výhru
Vincenzo Fantti nastřílel Helasu hattrick, Chrudim má první výhru 22.04.2024

Chrudim potvrdila roli favorita a v prvním zápase semifinálové série porazila Helas 6:0. Tři branky obstaral Vincenzo Fannti, po jedné pak André, Max a Pavel Drozd. Druhý duel je na programu v pátek v Brně.

Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin?
Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin? 22.04.2024

V pondělí v Heřmanově Městci a v úterý v Plzni shodně od 19 hodin začnou semifinálové série, ve kterých se Helas a Slavia pokusí zaskočit domácí favority. Co zaznělo před úvodními duely z kabin?

Jak spolu hráli semifinalisté v základní části?
Jak spolu hráli semifinalisté v základní části? 16.04.2024

Chrudim v semifinále vyzve Helas Brno, který dvakrát v základní části porazila. V obou utkáních rozhodla už v prvních poločasech, po kterých vedla shodně 4:0. Plzeň nemá na duel se Slavií v Praze příliš příjemné vzpomínky. Podívejte se, jak dopadly zápasy semifinálových soupeřů v zákadní části.