Den plný futsalu odstartuje souboj spodku tabulky 2.Futsal ligy- západ. Plzeňské Jerigo, aktuálně se nacházející na desátém místě, vyzve poslední Spartu. Utkání startující v 18:00 tak bude soubojem o udržení si odstupu před posledními týmy soutěže. Sparta přijede do Plzně povzbuzená vítězstvím v Poháru SFČR nad ČAFC Praha.

„Celá kabina se na akci moc těší. Doufáme, že oproti předloňskému večeru se akce povede i výsledkově. Věříme, že diváci přijdou v podobně hojném počtu jako proti Tiradores a budou naším šestým hráčem na palubovce a poženou nás i Interobal za ziskem tří bodů.“ Prohlásil k utkání Tomáš Kristl.

Interobal čeká 18. kolo 1.Futsal ligy, ve kterém vyzve Liberec. V prvním vzájemném utkání sezóny bral body právě celek Plzně, který na své konto připsal jasnou výhru 6:2. Z pohledu Interobalu se jedná o zcela odlišnou situaci oproti Jerigu. Figuruje na druhém místě tabulky, a ladí lepší výchozí pozici pro nezadržitelně se blížící play-off.

„Jerigu přeji záchranu a věřím, že Spartu porazí stejně jako se to povedlo nám v loňské semifinálové sérii, přestože má Sparta úplně jiné mužstvo než v loňské sezoně. Nás proti Liberci nečeká nic jednoduchého. Musíme se hlavně srovnat s časovým posunem po návratu z Číny. Věřím, že diváci opět vytvoří na Lokádě skvělou atmosféru tak, jak je v posledních letech zvykem, a šest bodů zůstane doma,“ doplnil Michal Holý.

Profil haly

Plzeň | Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Kapacita 1000 sezení / 400 stání
Vstupenky 65 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 130 cm zdarma

Další aktuality

Aleš Benek ukončil futsalovou kariéru
Aleš Benek ukončil futsalovou kariéru 16.07.2024

Jedna z hlavních tváří libereckého futsalu končí svoji kariéru. FTZS na svém webu oznámil, že Aleš Benek po deseti letech z klubu odchází. Třiatřicetiletý futsalista působil nejen jako hráč, ale část kariéry také jako hrající trenér a kouč úspěšných mládežnických týmů. V dalším pokračování mu zabránily zdravotní důvody.

Bratři Zápotočští se vracejí z hostování do Plzně
Bratři Zápotočští se vracejí z hostování do Plzně 08.07.2024

Jaroslav a Jiří Zápotočští ukončili své hostování v Rapidu Ústí nad Labem a v nové sezoně budou pokračovat v Interobalu Plzeň. Oba bratři patřili k oporám severočeského klubu. Jaroslav ve dvaceti utkáních nastřílel 12 branek a k nim přidal 14 asistencí, Jiří zaznamenal 14 gólů a 6 přihrávek.

Denys Sandeckyi přestupuje ze Slavie do Rakouska
Denys Sandeckyi přestupuje ze Slavie do Rakouska 06.02.2024

Ukrajinský futsalista Denys Sandetskyj, který se během této sezony vypracoval na stálého člena základní sestavy, přestupuje ze Slavie do rakouského ASKO FC Diamant Linz.