První půle bezesporu patřila více méně jednomu hráči- Kaká se prosadil hned třikrát za sebou, a připravil tak pro soupeře velmi těžký první poločas. Poprvé se trefil v deváté minutě, navázal trefou v minutě sedmnácté, a hattrick dokonal v devatenácté minutě. Po této kanonádě se ještě přidal Jakub Sváta, a zakončil tak výrazné střelecké hody prvního poločasu. Domácí vedli už 4:0.

Mělník ale do druhé půle vstoupil velmi dobře, a využil tak lehkomyslnosti domácích. O snížení se postaral ve dvaadvacáté minutě Jiří Vokoun, který se prosadil i v sedmadvacáté minutě.

Po snížení na 4:2 se ale opět spustila lavina Plzně. Postupně se prosadili Rick, a to hned dvakrát, Vahala a Tomáš Vnuk utkání necelé tři minuty před koncem střelecky zakončil.

Ohlasy aktérů

Kaká (hráč Plzně):"Bez ohledu na výsledek to byl opravdu náročný zápas. Soupeř měl skvělou obranu i brankáře a nám se přes ně těžce dostávalo. Jsem přesvědčen, že celé utkání mělo velkou kvalitu a diváky bavilo."

Jiří Vokoun (kapitán Mělníku): „Na dnešní utkání jsme jeli s vědomím, že je Plzeň těžký soupeř. Výsledek odpovídá faktu. Soupeř nám ukázal, že se máme dál kam posouvat, ale že i my jim dokážeme trefit gólovou branku.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala
Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala 21.02.2024

Interobal nedal v dohrávce Olympiku v jeho hale šanci a vyhrál 9:1. Branky obstaralo osm různých střelců, mezi nimi i brankář Vahala, který přidal dvě asistence. Jednu přihrávku zapsal i uzdravený Knobloch. Plzeň je druhá, Mělník devátý.

Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci
Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci 21.02.2024

Chrudim si v Brně poradila s taktikou Helasu a odvezla si z Brna tři body, i přestože třikrát inkasovala. Po dvou brankách dali Vincenzo a Igor, po jedné André a Pavel Drozd. Helas čeká v příštím kole klíčový duel v Chomutově.

Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce
Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce 20.02.2024

Ve středu se představí oba top týmy v dohrávkách. Chrudim čeká náročný duel v Brně na Helasu, kde vloni remizovala 2:2. Interobal Plzeň míří do Mělníka, kde minulý pátek padla Slavia. Co zaznělo z kabin?