Dvě branky, a dva střelci, kteří v tomto utkání jednoduše řečeno dominovali. Na onu první trefu utkání se nemuselo čekat nějak dlouho- v osmé minutě utkání se prosadil Tomáš Vnuk, a vyslal tak favorita utkání do vedení. Na tuto úvodní branku navázal úderem čtrnácté minuty Mikuš, a Interobal Plzeň tak první poločas přečkal s poměrně příjemným náskokem.

Ve druhém poločasu jako kdyby se s brankami doslova roztrhl pomyslný pytel. Zkrátka a jednoduše- toto byla jízda značka elitní soutěž! Pět minut po startu druhé půle druhou branku dne přidal Mikuš, a za necelou minutu na to dotáhl svůj hattrick. Ve velmi krátkém odstupu na tento úspěch navázal Kozár s Holým, po jehož brance domácí vedli už o šest branek, a mohlo tak přijít patřičné uvolnění ve hře.

V devětadvacáté minutě přidal svou druhou branku Tomáš Vnuk, a úderem třiatřicáté minuty završil i on hattrick. Hostující Kadani se drobné útěchy z tohoto pekla v pekle dostalo až v sedmatřicáté minutě, kdy na 8:1 snižoval Japa. Utkání pak zakončil v samotném závěru Jaroslav Holman.

Plzeň tak bezezbytku naplnila roli favorita, a po jednoznačné výhře 8:2 (2:0) se v průběžné tabulce posunula na průběžné čtvrté místo. Na rozdíl od zbytku tabulky mají ale Západočeši o jedno až dvě utkání méně.

Ohlasy aktérů

Adam Knobloch (hráč Plzně): "Byl to zcela určitě náročný zápas. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, ale myslím, že jsme k tomu přistoupili zodpovědně, a celkový výsledek tomu odpovídal."

Radek Novák (brankář Kadaně): "Dnes Plzeň ukázala svou kvalitu. My dělali individuální chyby a Plzeň je uměla potrestat. Na tuto prohru musíme zapomenout a připravovat se na další utkání.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.