Dvě branky, a dva střelci, kteří v tomto utkání jednoduše řečeno dominovali. Na onu první trefu utkání se nemuselo čekat nějak dlouho- v osmé minutě utkání se prosadil Tomáš Vnuk, a vyslal tak favorita utkání do vedení. Na tuto úvodní branku navázal úderem čtrnácté minuty Mikuš, a Interobal Plzeň tak první poločas přečkal s poměrně příjemným náskokem.

Ve druhém poločasu jako kdyby se s brankami doslova roztrhl pomyslný pytel. Zkrátka a jednoduše- toto byla jízda značka elitní soutěž! Pět minut po startu druhé půle druhou branku dne přidal Mikuš, a za necelou minutu na to dotáhl svůj hattrick. Ve velmi krátkém odstupu na tento úspěch navázal Kozár s Holým, po jehož brance domácí vedli už o šest branek, a mohlo tak přijít patřičné uvolnění ve hře.

V devětadvacáté minutě přidal svou druhou branku Tomáš Vnuk, a úderem třiatřicáté minuty završil i on hattrick. Hostující Kadani se drobné útěchy z tohoto pekla v pekle dostalo až v sedmatřicáté minutě, kdy na 8:1 snižoval Japa. Utkání pak zakončil v samotném závěru Jaroslav Holman.

Plzeň tak bezezbytku naplnila roli favorita, a po jednoznačné výhře 8:2 (2:0) se v průběžné tabulce posunula na průběžné čtvrté místo. Na rozdíl od zbytku tabulky mají ale Západočeši o jedno až dvě utkání méně.

Ohlasy aktérů

Adam Knobloch (hráč Plzně): "Byl to zcela určitě náročný zápas. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, ale myslím, že jsme k tomu přistoupili zodpovědně, a celkový výsledek tomu odpovídal."

Radek Novák (brankář Kadaně): "Dnes Plzeň ukázala svou kvalitu. My dělali individuální chyby a Plzeň je uměla potrestat. Na tuto prohru musíme zapomenout a připravovat se na další utkání.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Helas Brno mění po 42 letech vedení,  propojuje se s akademií Orla Řečkovice
Helas Brno mění po 42 letech vedení, propojuje se s akademií Orla Řečkovice 04.07.2024

Legendární prvoligový klub Helas Brno, jenž se řadí mezi nejstarší tuzemské futsalové značky, mění po 42 letech majitele. Zakladatel Jan Loup předává štafetu novému pětičlennému vedení.

David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize
David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize 04.07.2024

Vedení futsalových Klokanů finišuje přípravy před startem letní přípravy na nejvyšší futsalovou soutěž. Při té příležitosti jsme vyzpovídali ředitele a zároveň hráče našeho klubu, Davida Ploce. Ten nám poodkryl, jak se zrodil administrativní postup do nejvyšší soutěže, klubové cíle pro nadcházející sezónu a také zmínil jednu z velkých věcí, která v létě Klokany čeká.

Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna
Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna 02.07.2024

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR v minulém týdnu schválil podobu Termínové listiny 2024/2025, což je klíčový dokument také pro nejvyšší soutěž. Přečtěte si, co a kdy nás čeká.