Jako prvního představili v Liberci dvaadvacetiletého Rabisca, který pochází ze Sao Paula. Levonohý křídelní hráč může nastupovat na obou stranách hřiště, jeho přednostmi jsou technika a silná střela. Působil zatím v brazilských týmech, jako například São Francisco Futsal, S.C Corinthians nebo São Paulo F.C, ale hrál také ve Spojených arabských emirátech v nejvyšší soutěži za prestižní tým Sharjah F.C. Rabisco.

Od rok mladší Allanzin (celým jménem Allan Araujo Da Silva) je odchovancem
Vasco Da Gama, se kterým dosáhl na mistrovské tituly na regionální úrovni. Pochází z Rio de Janeira, stihl si zahrát také za klub Fluminese. Také on působil ve Spojených arabských emirátech, ale má i evropské zkušenosti z polské Ekstraklasy, kde nastupoval za Legii Varšava, aktuálně 4. tým polské ligy. V Liberci s ním počítají na pozici křídla nebo pivota a těší se, že bude fanoušky bavit souboji jeden na jednoho a prudkými střelami.

Ukáží se nové posily už tuto neděli, kdy v Liberci od 19:30 přivítají v severočeském derby Rapid Ústí nad Labem?

Další aktuality

Vlci budou pokračovat v nejvyšší soutěži bez Odehnala. Povede je Toman
Vlci budou pokračovat v nejvyšší soutěži bez Odehnala. Povede je Toman 25.07.2023

Žabinští Vlci Brno zahájili přípravu na 1. Futsal ligu. U týmu už ale nebyl trenér Michal Odehnal. Klub se před sezonou rozhodl vyměnit trenéra.

Slavia má nového spolumajitele
Slavia má nového spolumajitele 18.07.2023

Sešívané barvy vítají nového silného partnera! Futsalová Slavia prožívá období velkých změn, které by měly přinést ekonomickou i sportovní stabilitu klubu. Mění se její majetková struktura, změny nastávají v nejvyšším vedení klubu, v realizačním týmu, a dají se čekat změny i v personálním složení samotného A týmu.

Liga Mistrů znovu v Česku! Plzeň hostí základní skupinu
Liga Mistrů znovu v Česku! Plzeň hostí základní skupinu 01.07.2023

Futsalisté Plzně na svém facebookovém profilu informovali, že obdrželi pořadatelství základní skupiny Ligy mistrů.