Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří díky gólu Lapčíka dokázali ovládnout první poločas nejtěsnějším možným poměrem 1:0.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hostující, kteří převzali otěže utkání a začali diktovat tempo hry. Následně rychle vystřelili tři branky, na které již domácí nedokázali najít recept. V následujících dvou kolech olomoučtí hráči zavítají na druhou stranu republiky, aby poměřili své síly s Kadaní a následně s nováčkem ligy z Chomutova.

Ohlasy aktérů

Jakub Řičica (vedoucí SKUP): "Dneska to byl zápas blbec. Neudrželi jsme těsné vedení a dostali góly z brejku po našich chybách. Snad to odčiníme další kolo."

Jakub Žoček (hráč FTZS): "V prvním poločase to bylo velmi vyrovnané. My jsme neproměnili několik vyložených šancí, a proto jsme šli o poločase do kabin za nepříznivého stavu. V druhém poločase jsme ještě navýšili obrátky a začli soupeře více mačkat. Zápas to byl velmi důrazný a některé situace byly na hraně. V závěru se nám podařilo odskočit o dvě branky, což bylo klíčové. Soupeři se podařilo snížit po našem vyloučení, ale v samém závěru už jsme důsledně ubránili vítězství. Za tři body jsme moc rádi a troufnu si říct, že dnes byly opravdu zasloužené.”

| STATISTIKY

 

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.