Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří díky gólu Lapčíka dokázali ovládnout první poločas nejtěsnějším možným poměrem 1:0.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hostující, kteří převzali otěže utkání a začali diktovat tempo hry. Následně rychle vystřelili tři branky, na které již domácí nedokázali najít recept. V následujících dvou kolech olomoučtí hráči zavítají na druhou stranu republiky, aby poměřili své síly s Kadaní a následně s nováčkem ligy z Chomutova.

Ohlasy aktérů

Jakub Řičica (vedoucí SKUP): "Dneska to byl zápas blbec. Neudrželi jsme těsné vedení a dostali góly z brejku po našich chybách. Snad to odčiníme další kolo."

Jakub Žoček (hráč FTZS): "V prvním poločase to bylo velmi vyrovnané. My jsme neproměnili několik vyložených šancí, a proto jsme šli o poločase do kabin za nepříznivého stavu. V druhém poločase jsme ještě navýšili obrátky a začli soupeře více mačkat. Zápas to byl velmi důrazný a některé situace byly na hraně. V závěru se nám podařilo odskočit o dvě branky, což bylo klíčové. Soupeři se podařilo snížit po našem vyloučení, ale v samém závěru už jsme důsledně ubránili vítězství. Za tři body jsme moc rádi a troufnu si říct, že dnes byly opravdu zasloužené.”

| STATISTIKY

 

Další aktuality

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?

Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol
Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol 20.05.2024

Plzeň v Heřmanově Městci jako první inkasovala, ale soustředěným výkonem a dvěma brankami Kaká otočila skóre a odvezla si mečbol. Ve čtvrtém zápase v pátek 25. května bude mít tak první možnost udělat poslední krok k obhajobě.