Autor nakonec vítězného gólu Dominik Šup prozradil, že se tým celý týden připravoval na styl soupeře, který v Mělníku při únorové návštěvě vyhrál. „Mají to zaměřené na soubojích a bojovnosti. Dostali jsme první gól, ale od té doby, jsme hru kontrolovali a zaslouženě vyhráli. Mrzet nás můžou jen další zahozené šance, ale tyhle zápasy prostě musíme zvládat, a to se dnes povedlo, takže jsme spokojení.”

Podle hostujícího Nikolase Tilkeridise se Olomouc představila v oslabené sestavě, přesto s odhodláním zkusit odvézt dobrý výsledek. „To se bohužel nepovedlo a soupeři gratulujeme k výhře. Cesta domu bude dlouhá, je potřeba utkání rychle hodit za hlavu,“ zavelel.

Ligová soutěž po třech odehraných kolech nyní zpomalí. Do konce září čeká šestibodový Mělník výjezd do Ústí nad Labem, do haly gymnázia se soutěž vrátí 20. října soubojem s Žabinskými Vlky Brno.

Ohlasy aktérů

Domink Šup (Olympik Mělník): "S Olomoucí jsme věděli, co nás čeká, od začátku týdne jsme se připravovali přesně na tento styl jejich hry. Mají to zaměřené na soubojích a bojovnosti. Dostali jsme první gól, ale od té doby, jsme hru kontrolovali a zaslouženě vyhráli, mrzet nás můžou jen další zahozené šance, ale tyhle zápasy prostě musíme zvládat, a to se dnes povedlo, takže jsme spokojení.”

Nikolas Tilkeridis (hráč Olomouce): "Do utkání jsme vstoupili s odhodláním soupeře potrápit a zkusit v oslabené sestavě odvézt dobrý výsledek. To se bohužel nepovedlo a soupeři gratulujeme k výhře. Cesta domu bude dlouhá, tak je potřeba utkání rychle hodit za hlavu a těšíme se na Liberec, který k nám přijede další kolo."

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.