Autor nakonec vítězného gólu Dominik Šup prozradil, že se tým celý týden připravoval na styl soupeře, který v Mělníku při únorové návštěvě vyhrál. „Mají to zaměřené na soubojích a bojovnosti. Dostali jsme první gól, ale od té doby, jsme hru kontrolovali a zaslouženě vyhráli. Mrzet nás můžou jen další zahozené šance, ale tyhle zápasy prostě musíme zvládat, a to se dnes povedlo, takže jsme spokojení.”

Podle hostujícího Nikolase Tilkeridise se Olomouc představila v oslabené sestavě, přesto s odhodláním zkusit odvézt dobrý výsledek. „To se bohužel nepovedlo a soupeři gratulujeme k výhře. Cesta domu bude dlouhá, je potřeba utkání rychle hodit za hlavu,“ zavelel.

Ligová soutěž po třech odehraných kolech nyní zpomalí. Do konce září čeká šestibodový Mělník výjezd do Ústí nad Labem, do haly gymnázia se soutěž vrátí 20. října soubojem s Žabinskými Vlky Brno.

Ohlasy aktérů

Domink Šup (Olympik Mělník): "S Olomoucí jsme věděli, co nás čeká, od začátku týdne jsme se připravovali přesně na tento styl jejich hry. Mají to zaměřené na soubojích a bojovnosti. Dostali jsme první gól, ale od té doby, jsme hru kontrolovali a zaslouženě vyhráli, mrzet nás můžou jen další zahozené šance, ale tyhle zápasy prostě musíme zvládat, a to se dnes povedlo, takže jsme spokojení.”

Nikolas Tilkeridis (hráč Olomouce): "Do utkání jsme vstoupili s odhodláním soupeře potrápit a zkusit v oslabené sestavě odvézt dobrý výsledek. To se bohužel nepovedlo a soupeři gratulujeme k výhře. Cesta domu bude dlouhá, tak je potřeba utkání rychle hodit za hlavu a těšíme se na Liberec, který k nám přijede další kolo."

| STATISTIKY

Další aktuality

Helas Brno mění po 42 letech vedení,  propojuje se s akademií Orla Řečkovice
Helas Brno mění po 42 letech vedení, propojuje se s akademií Orla Řečkovice 04.07.2024

Legendární prvoligový klub Helas Brno, jenž se řadí mezi nejstarší tuzemské futsalové značky, mění po 42 letech majitele. Zakladatel Jan Loup předává štafetu novému pětičlennému vedení.

David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize
David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize 04.07.2024

Vedení futsalových Klokanů finišuje přípravy před startem letní přípravy na nejvyšší futsalovou soutěž. Při té příležitosti jsme vyzpovídali ředitele a zároveň hráče našeho klubu, Davida Ploce. Ten nám poodkryl, jak se zrodil administrativní postup do nejvyšší soutěže, klubové cíle pro nadcházející sezónu a také zmínil jednu z velkých věcí, která v létě Klokany čeká.

Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna
Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna 02.07.2024

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR v minulém týdnu schválil podobu Termínové listiny 2024/2025, což je klíčový dokument také pro nejvyšší soutěž. Přečtěte si, co a kdy nás čeká.