V prvním poločase byla z domácích cítit lehká nerozehranost, která se projevila zejména v koncovce a v soubojích jeden na jednoho. Do druhého poločasu však tým pod vedením Martina Janečky lehce změnil svou taktiku, která se začala projevovat v posledních deseti minutách utkání, ve kterých dokázali domácí futsalisté vyrovnat tří gólové manko. Zkušený soupeř z Brna však v posledních minutách utkání dokázat strhnout výhru na svou stranu a z Olomouce si odváží všechny body.

Ohlasy aktérů

Filip Kmínek (hráč SKUP): „Škoda výsledku, trápila nás koncovka. Neřešili jsme dobře situace jeden na jednoho. Druhý poločas jsme dobře bránili. Škoda výsledku, mohli jsme urvat bod."

Martin Směřička (Helas Brno): „Jsem moc rád, že jsme zápas v Olomouci zvládli, hlavně z toho důvodu, že s nimi nemáme příliš dobrou bilanci. Zápas jsme měli velmi dobře rozehraný, ale v závěru jsme ztratili koncentraci a zbytečně pustili soupeře do hry, což znamenalo vyrovnání. Důležité ale je, že jsme nesklonili hlavy, v posledních minutách ukázali vítězného ducha a z Olomouce díky tomu vezeme tři důležité body. Jdeme zápas od zápasu, dnes jsme ukázali týmového ducha, ale v budoucnosti se takovým závěrům hry musíme vyvarovat.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.