Karty byly rozdány předem zcela jasně a dle toho i zápas probíhal. Od úvodu vysoce favorizovaní hosté drželi míč, útočili, domácí se snažili poctivě bránit a pět minut se jim to velmi dobře dařilo. V šesté minutě se ale Chrudim prosadila - a to dokonce 2x. Domácí tým měl směrem dopředu ze soupeře viditelný respekt a chrudimští dokázali trestat naprosto všechny nepřesnosti Vlků - do poločasu to bylo krutých 0:5. Po změně stran hra probíhala víceméně ve stejném duchu a přestože v závěru zahrozili i domácí, branku vstřelit nedokázali a skóre se zastavilo na stavu 0:8. V závěru zaplněná hala odměnila oba týmy potleskem - domácí za bojovnost, hosty za kvalitu!

Ohlasy aktérů

Radek Toman (trenér ŽV Brno): "Dnes to byla vysoká škola futsalu. Chrudim byla po všech stránkách lepší a zaslouženě vyhrála."

André (hráč FK Chrudim): „Jsme hrozně rádi, že se nám první utkání vydařilo. Zastříleli jsme si a povedlo se nám vzadu udržet čisté konto. Já jsem dal první dva góly v chrudimském dresu, takže jsem také velmi spokojený. Sice mohl být hattrick, ale kdybych dal dvě branky v každém zápase, tak by to bylo skvělé.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.