„Děkujeme Michalovi Odehalovi za skvělou práci, kterou odvedl. V roce 2020 dokázal připravit náš tým na premiérové působení v nejvyšší soutěži a udělal z nás konkurenceschopný tým, který získal pod jeho vedením 30 prvoligových bodů. Po sestupu z 1. Futsal ligy jsme okamžitě vyhráli 2. Futsal ligu východ a získali jsme navíc vynikající bronzové medaile v Dorostenecké lize futsalu,“ připomnělo klubové vedení na svém Facebooku.

Proč tedy došlo v Brně ke změně? „Po skončení sezóny jsme cítili potřebu nového impulzu, který náš tým potřebuje, aby se posunul o další metu a dohodli jsme se, že s několika novými hráči přijde i nový trenér. Uvidíme, jak to vše půjde dál a jestli je to správné rozhodnutí. Trenére díky moc, zapsal ses nesmazatelně do klubové historie a vůbec není vyloučeno, že se naše futsalové cesty nemohou v blízké budoucnosti opět setkat,“ napsali Žabinští Vlci.

Jméno nového trenéra zveřejnili Žabinští Vlci na svém Facebooku o den později. Stal se jím Radek Toman.

Další aktuality

Aleš Benek ukončil futsalovou kariéru
Aleš Benek ukončil futsalovou kariéru 16.07.2024

Jedna z hlavních tváří libereckého futsalu končí svoji kariéru. FTZS na svém webu oznámil, že Aleš Benek po deseti letech z klubu odchází. Třiatřicetiletý futsalista působil nejen jako hráč, ale část kariéry také jako hrající trenér a kouč úspěšných mládežnických týmů. V dalším pokračování mu zabránily zdravotní důvody.

Bratři Zápotočští se vracejí z hostování do Plzně
Bratři Zápotočští se vracejí z hostování do Plzně 08.07.2024

Jaroslav a Jiří Zápotočští ukončili své hostování v Rapidu Ústí nad Labem a v nové sezoně budou pokračovat v Interobalu Plzeň. Oba bratři patřili k oporám severočeského klubu. Jaroslav ve dvaceti utkáních nastřílel 12 branek a k nim přidal 14 asistencí, Jiří zaznamenal 14 gólů a 6 přihrávek.

V pátek v Plzni futsalový dvojzápas
V pátek v Plzni futsalový dvojzápas 07.02.2024

V Plzni připravili pro fanoušky futsalu pod dvou letech znovu zajímavou akci - v pátek večer bude k vidění futsalový dvojzápas. Před utkáním Interobalu s Libercem odehraje druholigový duel Jerigo se Spartou.