Po sezoně 2017/2018 odešel ze Slavie do německého Hohenstein-Ernstthal HOT 05, se kterým se stal vítězem futsalové Bundesligy a zahrál si futsalovou Ligu mistrů - Champions UEFA Futsal League. I v tomto klubu byl oporou.

Nyní po vypršení smlouvy, se Ondřej Míča vrací do mateřského klubu, a bude hrát 1. Futsal ligu opět ve Slavii.

"Už při odchodu do Německa jsem říkal, že v případě návratu do české soutěže budu hrát jedině za Slavii a to plním. Jsem velmi rád, že zájem byl oboustranný a již se těším na první trénink. V týmu jsou pořád hráči, se kterými jsem hrál, a byli jsme společně úspěšní. Věřím že na to navážeme, protože jsem vítězný a pozitivní typ," řekl Ondřej Míča ke svému návratu do sešívaných barev.

Další aktuality

Historické přestupy v Liberci: Přicházejí dva Brazilci!
Historické přestupy v Liberci: Přicházejí dva Brazilci! 18.10.2023

Všechno je jednou poprvé! FTZS Liberec se rozhodl zareagovat na nepříliš vydařený začátek letošní sezony a posílil svůj kádr o dva mladé brazilské futsalisty. Je to vůbec poprvé v historii severočeského klubu, kdy jeho dres obléknout zahraniční hráči.

Vlci budou pokračovat v nejvyšší soutěži bez Odehnala. Povede je Toman
Vlci budou pokračovat v nejvyšší soutěži bez Odehnala. Povede je Toman 25.07.2023

Žabinští Vlci Brno zahájili přípravu na 1. Futsal ligu. U týmu už ale nebyl trenér Michal Odehnal. Klub se před sezonou rozhodl vyměnit trenéra.

Slavia má nového spolumajitele
Slavia má nového spolumajitele 18.07.2023

Sešívané barvy vítají nového silného partnera! Futsalová Slavia prožívá období velkých změn, které by měly přinést ekonomickou i sportovní stabilitu klubu. Mění se její majetková struktura, změny nastávají v nejvyšším vedení klubu, v realizačním týmu, a dají se čekat změny i v personálním složení samotného A týmu.