"Jestli jsme skončili čtvrtí nebo třetí, jak někdo jásá, tak pro mě je nespokojenost," rýpl si Beni Simitči do rivala ze Slavie, který bral bronz, a pokračoval: "Určitě by mě zajímalo, zda tým, který skončí na druhem místě v play off, bude spokojen. Odpověď asi všichni známe, bude znít ne!"

Manažer Sparty hodnotil kladně skladbu letošního týmu. Podle Beniho si mančaft sedl lidsky. Zlepšily se vztahy mezi hráči a stoupla i pracovitost kádru. "Byl bych strašně rád, kdyby kostra týmu zůstala spolu i nadále, ale uvidíme, léto je dlouhé a necháme se překvapit," pokrčil rameny trenér. 

Sparta vypadla v semifinále s Plzní. V prvním utkání sahala po prodloužení. Ve druhém a třetím utkání už odešla fyzicky. "Plzeň nás nepřekvapila ničím, jsou lehce čitelní, bohužel jsme na ně neměli připravený kádr, jaký by jim stačil," litoval Beni Simitči. "Jinak se proti Plzni dá hrát úplně v klidu, samozřejmě bez urážky, aby se toto tvrzení nikoho nedotklo. S hrou s gólmanem neudělali nic a nejen v play off, ale i v předešlých třech zápasech ligy a poháru. My jsme si šedesát procent gólů dali sami díky našim chybám, které vznikly z únavy. Samozřejmě, že Plzeň postoupila zcela zaslouženě a těším se, jak svoji sílu ukážou ve finále proti Chrudimi."

Další aktuality

Vondráček chce Slavii pomáhat i góly
Vondráček chce Slavii pomáhat i góly 28.02.2024

Kromě čistého konta pomohl brankář Adam Vondráček Slavii ke třem bodům proti Liberci také naprosto přesnou střelou přes celé hřiště do odkryté branky. "Sedlo mi to luxusně," říká v rozhovoru, ve kterém také prozradil, proč mu tak dlouho trvalo obléct si svlečený dres.

Dominik Balog: Z herního vytížení v Helasu mám radost
Dominik Balog: Z herního vytížení v Helasu mám radost 15.02.2024

Za čtyři zápasy v Helasu stihl Dominik Balog vstřelit tři branky a připsat si jednu asistenci. Co vlastně dvaadvacetiletého futsalistu do Brna z Chrudimi přivedlo? A co všechno si kromě svého herního vytížení pochvaluje?

Martin Brychta vzpomíná na deset let ve Slavii
Martin Brychta vzpomíná na deset let ve Slavii 31.01.2024

Jeden z nejzkušenějších slávistů Martin Brychta působí v letošní sezoně také v roli vedoucího mužstva. Kromě své vlastní přípravy na zápas tak dohlíží na různé předzápasové povinnosti. I přes tři vážná zranění kolene dotáhl počet svých startů v 1. Futsal lize na 200 a stále si připisuje další. Při této příležitosti jsme ho požádali o vzpomínkový rozhovor.