Góly začaly padat až ve druhé desetiminutovce. Účet utkání otevřel chrudimský Radovanović. Do přestávky pak tým trenéra Condeho vedl už 4:0. 

Gólostroj Chrudimi pokračoval i po přestávce a přispěl do něj i legendární Roman Mareš. Až za stavu 8:0 se zaradovali i hosté. Hráč libereckého B týmu Patrman snížil na 1:8. Druhé snížení Severočechů přišlo za stavu 1:10, kdy se trefil Žoček. Tečku za utkáním udělal v poslední minutě Brazilec Pett.

Ohlasy aktérů

Matěj Slováček (FK Chrudim): „Měli jsme na Liberec nachystanou taktiku, věděli jsme, jak budou hrát a co my chceme hrát. Ze začátku měli hosté hodně sil, tak nás dobře presovali, ale my jsme si s tím docela dobře dokázali poradit a vytvářeli si šance. Ty jsme ale bohužel dlouho neproměňovali, ovšem po prvním gólu byl zápas v naší režii. Pak už jsme si i vyzkoušeli nové věci a dotáhli zápas do vítězství."

Jakub Dlask (brankář Liberce): "Chrudim byla lépe připravená na naše napadání. V druhém poločase jsme jim zápas ulehčili zbytečnými chybami na vlastní půlce. Musíme tento zápas hodit za hlavu a už se soustředit na nedělní utkání."

| STATISTIKY

Další aktuality

Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler
Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler 23.05.2023

1. Futsal liga 2022/2023 skončila. Na závěrečném ceremoniálu bylo tradičně předáno posledních pět cen letošního ročníku. Tady jsou kompletní výsledky.

SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk
SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk 22.05.2023

Za stavu 1:0 pro Plzeň se finálová série play off 1. Futsal ligy stěhovala na východ Čech. Do Heřmanově Městce. Velké drama domácí Chrudim prohrála, ale snadno se nevzdala. Ve třetím pátečním utkání v Plzni skóre srovnala a dovedla zápas až do penaltového rozstřelu. V něm se nakonec radoval ze zisku titulu Interobal.

VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023
VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023 21.05.2023

Vrchol ročníku 2022/2023 play off 1. Futsal ligy si můžete prohlédnout i v závěrečném aftermovie z třetího finále v Plzni. Domácí Interobal získal svůj druhý titul po dramatickém penaltovém rozstřelu.