Podle trenéra Olympiku Jakuba Němce se na utkání projevilo, že ani jednomu ze soupeřů už v tabulce o nic nešlo a hrálo se po téměř tři týdny trvající reprezentační přestávce.

„Většina zápasu byla herně vyrovnaná a nebylo k vidění moc šancí. O výsledku rozhodly dvě naše zbytečné chyby, které Helas proměnil. Teď se musíme pořádně připravit na play off a předvést mnohem lepší výkon,” komentoval úterní duel kouč Mělníka.

Dvougólový střelec večera Martin Zdráhal přiznal, že výkon nebyl navzdory vítězství nejlepší. „Zejména v prvním poločase měl do ideálu daleko. Po změně stran jsme si pomohli gólem, vzadu jsme si to pohlídali a myslím, že nakonec zaslouženě vyhráli. Nyní se musíme zodpovědně připravit na play off, které rozhodne o úspěchu nebo neúspěchu celé sezony,” řekl hráč Helasu, který v boji o semifinále vyzve pro změnu Spartu.

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Němec (trenér Olympiku): „I když jsme si říkali, že k zápasu přistoupíme na sto procent, tak bylo na obou týmech vidět, že ani jednomu o nic v tabulce již nejde. I to, že byla tři týdny reprezentační přestávka. Většina zápasu byla herně vyrovnaná a nebylo k vidění moc šanci. O výsledku rozhodly dvě naše zbytečné chyby, které Helas proměnil. Teď se musíme pořádně připravit na play off a předvést mnohem lepší výkon.”

Martin Zdráhal (hráč Helasu Brno): „Z posledního zápasu si odnášíme tři body, ale výkon zejména v prvním poločase měl od ideálu daleko. Po změně stran jsme si pomohli gólem, vzadu jsme si to pohlídali a myslím, že nakonec zaslouženě vyhráli. Nyní se musíme zodpovědně připravit na play off, které rozhodne o úspěchu nebo neúspěchu celé sezony.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Chrudim vyhrála základní část, dva góly dal legendární Roman Mareš
Chrudim vyhrála základní část, dva góly dal legendární Roman Mareš 01.03.2024

Devatenáct razítek na první místo po základní části dali na palubovce sestupující Olomouce hráči FK Chrudim. Mezi střelce se dvakrát zapsal i legendární Roman Mareš. Dosáhl tím na 300 gólů.

Plzeň natočila v Ústí dvanáctku
Plzeň natočila v Ústí dvanáctku 01.03.2024

Čtyři góly Tomáše Vnuka, hattrick Adama Knoblocha, dalších pět gólů a čisté konto. Interobal nepřibrzdil ani v Ústí a stejně jako rival z Chrudimi dohrává základní část ve velkém tempu.

Žabinští Vlci slaví historický postup do play off!
Žabinští Vlci slaví historický postup do play off! 01.03.2024

Žabinští Vlci doma přehráli Baník Chomutov a poprvé v historii slaví postup do play off. Formáček a Hansl si připsali při výhře 11:7 hattricky. Severočeši o tom, zda skončí pátí, nebo šestí rozhodnou v posledním kole doma proti Mělníku.