Podle trenéra Olympiku Jakuba Němce se na utkání projevilo, že ani jednomu ze soupeřů už v tabulce o nic nešlo a hrálo se po téměř tři týdny trvající reprezentační přestávce.

„Většina zápasu byla herně vyrovnaná a nebylo k vidění moc šancí. O výsledku rozhodly dvě naše zbytečné chyby, které Helas proměnil. Teď se musíme pořádně připravit na play off a předvést mnohem lepší výkon,” komentoval úterní duel kouč Mělníka.

Dvougólový střelec večera Martin Zdráhal přiznal, že výkon nebyl navzdory vítězství nejlepší. „Zejména v prvním poločase měl do ideálu daleko. Po změně stran jsme si pomohli gólem, vzadu jsme si to pohlídali a myslím, že nakonec zaslouženě vyhráli. Nyní se musíme zodpovědně připravit na play off, které rozhodne o úspěchu nebo neúspěchu celé sezony,” řekl hráč Helasu, který v boji o semifinále vyzve pro změnu Spartu.

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Němec (trenér Olympiku): „I když jsme si říkali, že k zápasu přistoupíme na sto procent, tak bylo na obou týmech vidět, že ani jednomu o nic v tabulce již nejde. I to, že byla tři týdny reprezentační přestávka. Většina zápasu byla herně vyrovnaná a nebylo k vidění moc šanci. O výsledku rozhodly dvě naše zbytečné chyby, které Helas proměnil. Teď se musíme pořádně připravit na play off a předvést mnohem lepší výkon.”

Martin Zdráhal (hráč Helasu Brno): „Z posledního zápasu si odnášíme tři body, ale výkon zejména v prvním poločase měl od ideálu daleko. Po změně stran jsme si pomohli gólem, vzadu jsme si to pohlídali a myslím, že nakonec zaslouženě vyhráli. Nyní se musíme zodpovědně připravit na play off, které rozhodne o úspěchu nebo neúspěchu celé sezony.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Chrudim naplnila očekávání a je v semifinále
Chrudim naplnila očekávání a je v semifinále 01.04.2023

Také série Chrudimi s Liberce skončila v nejkratším možném termínu. Východočeši vyhráli sobotní zápas v Heřmanově Městci proti Liberci jednoznačně 5:1 a postoupili dál.

Slávisté jsou v semifinále. Mělníku nedali šanci
Slávisté jsou v semifinále. Mělníku nedali šanci 01.04.2023

Futsalisté SK Slavia Praha se v sobotu odpoledne stali druhými semifinalisty. Na domácí palubovce porazili Mělník potřetí v pěti dnech, tentokrát 4:1.

Sparta si po přestávce došla pro druhý bod v sérii
Sparta si po přestávce došla pro druhý bod v sérii 31.03.2023

Futsalisté Sparty vedou ve čtvrtfinále play off 1. Futsal ligy 2:1 na zápasy. V pátek na domácí palubovce porazili Helas Brno 6:3. Dvakrát se radoval později vyloučený Matheus a také mladík Hora.