Vysokomýtští futsalisté vybojovali remízu 6:6 s týmem SK Slavia Praha. Po prvním poločase, když Nejzbach prohrával 1:4, proběhla v kabině velká bouřka, když trenéři museli zvýšit hlas a přineslo to své ovoce do druhé poločasu nastoupil jiný tým, který během jednoho střídání stáhl vedení Slavie na jednu branku. Nejzbach měl i příležitosti v druhém poločasu se dostat do vedení nakonec musel vyrovnávat Michal Jiráský z krátké penalty na 6:6, pro Nejzbach zlatý bod, který ho drží v boji o záchranu v 1. Futsal lize. Jedinou kaňkou je zranění Libora Gerčáka, který ale pomohl U17 k mistrovské trofeji.

Ohlasy aktérů zápasu

Petr Svoboda (PR manažer Nejzbachu): "Do utkání jsme nevstoupili dobře, když nás Slavia trestala z našich chyb nebo špatného postavení. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili jako jiný tým. Začali jsme soupeře napadat a pomohli si dlouhými míči, bod po průběhu utkání bereme. Škoda jen ostatních pochybných výsledků."

Antonín Hrdina (hráč Slavie): "Doplatili jsme na neproměněné šance, mohli jsme odskočit na čtyři branky, ale netrefili jsme prázdnou branku. Nejzbach nás pak svojí typickou hrou s nahazováním míčů přetlačil, pustili jsme je k tomu, když dali dvě branky za jedno střídání. Po tak dobře odehraném poločase jsme to měli dotáhnout. Svůj stý gól za Slavii bych okamžitě vyměnil za tři body."

| STATISTIKY

Další aktuality

Z kabiny: Chrudim chce postoupit na tři zápasy
Z kabiny: Chrudim chce postoupit na tři zápasy 21.03.2023

Po Plzni vstupuje ve středu večer do play off také druhý největší favorit. FK Chrudim přivítá v Heřmanově Městci FTZS Liberec. Podle hlasů z kabin je plán jasný: svěřenci trenéra Condeho chtějí postoupit na tři zápasy, Severočeši chtějí nabrat zkušenosti a dát prostor také mladým hráčům. Dočkáme se i přesto trochu dramatického průběhu?

Plzeň vyhrála, ale čtyřikrát inkasovala. Trefil se i Salák
Plzeň vyhrála, ale čtyřikrát inkasovala. Trefil se i Salák 20.03.2023

Futsalisté Plzně vstoupili do play off vítězně. V pondělí porazili na domácí palubovce Spartak Perštejn 6:4 a potvrdili tak roli favorita po vítězství v základní části. Hosté ale ukázali, že to s nimi nebude lehká písemka.

Play off startuje. Přečtěte si zajímavá čísla nejatraktivnější části sezony
Play off startuje. Přečtěte si zajímavá čísla nejatraktivnější části sezony 20.03.2023

Play off 1. Futsal ligy je vrcholem sezony. Máte ale přehled o tom, kdo je jeho nejlepším střelcem? Kdo v něm odehrál nejvíce utkání nebo kdo dostal nejvíce červených karet? Tady je zajímavá statistika Miroslava Srba.