Vysokomýtští futsalisté vybojovali remízu 6:6 s týmem SK Slavia Praha. Po prvním poločase, když Nejzbach prohrával 1:4, proběhla v kabině velká bouřka, když trenéři museli zvýšit hlas a přineslo to své ovoce do druhé poločasu nastoupil jiný tým, který během jednoho střídání stáhl vedení Slavie na jednu branku. Nejzbach měl i příležitosti v druhém poločasu se dostat do vedení nakonec musel vyrovnávat Michal Jiráský z krátké penalty na 6:6, pro Nejzbach zlatý bod, který ho drží v boji o záchranu v 1. Futsal lize. Jedinou kaňkou je zranění Libora Gerčáka, který ale pomohl U17 k mistrovské trofeji.

Ohlasy aktérů zápasu

Petr Svoboda (PR manažer Nejzbachu): "Do utkání jsme nevstoupili dobře, když nás Slavia trestala z našich chyb nebo špatného postavení. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili jako jiný tým. Začali jsme soupeře napadat a pomohli si dlouhými míči, bod po průběhu utkání bereme. Škoda jen ostatních pochybných výsledků."

Antonín Hrdina (hráč Slavie): "Doplatili jsme na neproměněné šance, mohli jsme odskočit na čtyři branky, ale netrefili jsme prázdnou branku. Nejzbach nás pak svojí typickou hrou s nahazováním míčů přetlačil, pustili jsme je k tomu, když dali dvě branky za jedno střídání. Po tak dobře odehraném poločase jsme to měli dotáhnout. Svůj stý gól za Slavii bych okamžitě vyměnil za tři body."

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala
Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala 21.02.2024

Interobal nedal v dohrávce Olympiku v jeho hale šanci a vyhrál 9:1. Branky obstaralo osm různých střelců, mezi nimi i brankář Vahala, který přidal dvě asistence. Jednu přihrávku zapsal i uzdravený Knobloch. Plzeň je druhá, Mělník devátý.

Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci
Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci 21.02.2024

Chrudim si v Brně poradila s taktikou Helasu a odvezla si z Brna tři body, i přestože třikrát inkasovala. Po dvou brankách dali Vincenzo a Igor, po jedné André a Pavel Drozd. Helas čeká v příštím kole klíčový duel v Chomutově.

Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce
Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce 20.02.2024

Ve středu se představí oba top týmy v dohrávkách. Chrudim čeká náročný duel v Brně na Helasu, kde vloni remizovala 2:2. Interobal Plzeň míří do Mělníka, kde minulý pátek padla Slavia. Co zaznělo z kabin?