„Chtěli bychom poděkovat Helasu Brno za vstřícný a férový přístup, který umožní Filipovi pokračovat ve futsalové kariéře v Praze, kam přichází studovat,“ uvedl předseda klubu Oldřich Pánek. „Věříme, že Filip zvýší konkurenci v týmu a bude se mu u nás dařit,“ dodává.

Filip Havrda má zkušenosti s juniorskými reprezentačními výběry, zúčastnil se také nedávného akademického mistrovství světa v Portugalsku, kde nastupoval také se některými novými spoluhráči ze Slavie. V této sezoně naskočil do všech zápasů Helasu.

“Na angažmá ve Slavii se moc těším. Klub má každoročně vysoké ambice, stejně tak jako já. Co se týká kluků v týmu, tak spoustu z nich znám z juniorské ligy nebo z mládežnických reprezentací, takže si myslím, že s adaptací nebude výrazný problém,” uvedl Filip Havrda ke svému přestupu.

Nová posila se již zapojila do tréninku a bude k dispozici už na domácí utkání proti Olomouci.

Další aktuality

Posily potvrzeny! Za Chrudim bude hrát Capa a Martin Šejvl
Posily potvrzeny! Za Chrudim bude hrát Capa a Martin Šejvl 26.08.2022

Pouze jeden den před zahájením soutěžního ročníku 2022/2023 byly papírově potvrzeny dvě posily chrudimského klubu pro následující ročník. Tým trenéra Felipe Condeho se rozrostl o brazilského futsalistu Capu a zkušeného Martina Šejvla.

Reprezentační brankář Hůla zůstává v Česku. Oblékne dres Sparty
Reprezentační brankář Hůla zůstává v Česku. Oblékne dres Sparty 24.08.2022

Dva dny před startem 1. Futsal ligy oznámila pražská Sparta na svém facebookovém profilu největší letní posilu. Ze zaniklého Svarog FC Teplice přišel do Prahy reprezentační brankář Michal Hůla.

Výsledky: Jak se hraje v přípravě?
Výsledky: Jak se hraje v přípravě? 20.08.2022

Na konci srpna odstartuje sezona 2022/2023. Podívejme se, jak se hrály dosavadní přípravné zápasy.