"Mám obrovskou radost, že to konečně dopadlo, aby Míša šel k nám do Sparty," radoval se trenér Pražanů Beni Simitči. Zájem o Hůlu prý jevil už dříve: "Já ho už chtěl, když byl v Chomutově, ale v té době u nás byli na brankářských postech jeden reprezentant za druhým, takže nebylo dobré, aby seděl na lavičce a nechytal. Byli jsme stále v kontaktu a jen jsme čekali, až se naskytne situace, aby přišel k nám do týmu. Mimo jeho brankářských kvalit mám radost i za to, že je sparťan."

Kouč Sparty naznačil, že nemusí jít o poslední českou posilu. "Pomalu se doplňují puzzle sparťanů do týmu a tímto trendem budeme určitě pokračovat. Tento přestup je i strategickým krokem pro náš klub směrem k návratu českých hráčů do týmu," dodal.

Další aktuality

Mistr zná los Ligy mistrů i termín Poháru SFČR
Mistr zná los Ligy mistrů i termín Poháru SFČR 07.10.2022

V pondělí odpoledne dorazil na vedení FK Chrudim tolik očekávaný e-mail z vedení UEFA, v němž přišlo rozlosování prvního kola futsalové Ligy mistrů.

Do Slavie přichází z Helasu Filip Havrda
Do Slavie přichází z Helasu Filip Havrda 23.09.2022

Futsalová Slavia hlásí novou posilu – do Edenu zamířil z brněnského Helasu 22 letý univerzál Filip Havrda. Do 1. Futsal ligy naskočil už v sezoně 20/21, na svém kontě má osm branek, tu poslední vstřelil už v této sezoně do sítě Perštejnu.

Posily potvrzeny! Za Chrudim bude hrát Capa a Martin Šejvl
Posily potvrzeny! Za Chrudim bude hrát Capa a Martin Šejvl 26.08.2022

Pouze jeden den před zahájením soutěžního ročníku 2022/2023 byly papírově potvrzeny dvě posily chrudimského klubu pro následující ročník. Tým trenéra Felipe Condeho se rozrostl o brazilského futsalistu Capu a zkušeného Martina Šejvla.