"Azem si konečně vyřešil doma své soukromé věci a když se mi hlásil, že by byl rád zpět, aby pomohl týmu, tak nám ani nezbylo nic jiného, než abychom tu radost opětovali," usmíval se trenér Sparty Beni Simitči a dodal: "S Azemem se nám vrátí poctivost, pracovitost a dřina jak v tréninku, tak i v zápase. Teď bude mít další roli, aby svým krajanům z Kosova usnadnil a urychlil adaptaci, jak na hřišti tak i mimo něj."

Další aktuality

Do Slavie přichází z Helasu Filip Havrda
Do Slavie přichází z Helasu Filip Havrda 23.09.2022

Futsalová Slavia hlásí novou posilu – do Edenu zamířil z brněnského Helasu 22 letý univerzál Filip Havrda. Do 1. Futsal ligy naskočil už v sezoně 20/21, na svém kontě má osm branek, tu poslední vstřelil už v této sezoně do sítě Perštejnu.

Posily potvrzeny! Za Chrudim bude hrát Capa a Martin Šejvl
Posily potvrzeny! Za Chrudim bude hrát Capa a Martin Šejvl 26.08.2022

Pouze jeden den před zahájením soutěžního ročníku 2022/2023 byly papírově potvrzeny dvě posily chrudimského klubu pro následující ročník. Tým trenéra Felipe Condeho se rozrostl o brazilského futsalistu Capu a zkušeného Martina Šejvla.

Reprezentační brankář Hůla zůstává v Česku. Oblékne dres Sparty
Reprezentační brankář Hůla zůstává v Česku. Oblékne dres Sparty 24.08.2022

Dva dny před startem 1. Futsal ligy oznámila pražská Sparta na svém facebookovém profilu největší letní posilu. Ze zaniklého Svarog FC Teplice přišel do Prahy reprezentační brankář Michal Hůla.