Novým předsedou SK Slavia Praha se po rezignaci Daniela Kolmana, stal dlouholetý sekretář klubu Oldřich Pánek, který ve své nové pozici již předstoupil před mužstvo na začátku přípravy. Jednou z jeho hlavních vizí je více kolektivní vedení sportovního oddílu a s tím související rozšíření představenstva Slavie.

"Rozšířený výbor klubu bude rozhodovat o dalším směřování a vizích jak v dlouhodobém, tak krátkodobém horizontu. Do rozšířeného výboru bych rád přivedl i další bývalé slávisty, kteří s klubem prožili kus svého života, a mají mu co dát, jako například Petra Olivu," řekl po svém zvolení. Bývalý předseda Daniel Kolman toto rozhodnutí přijal velmi pozitivně: "Oldřich Pánek je dobrou volbou. Po mnoha letech po mém boku v pozici sekretáře je zajištěna kontinuita dalšího směřování."

Pozici místopředsedy klubu bude zastávat již zmíněný David Frič. Sportovním ředitelem zůstává Tomáš Matějka. Členem výboru bude také Ondřej Zlámal. Nové vedení bude mít například také juniorský tým.

"Velmi děkuji všem, kteří se chtějí do řízení a provozování sportovního klubu Slavia futsal zapojit. Je velmi milé a pozitivní zjistit, komu všemu na Slavii záleží, a chtějí přiložit ruku k dílu, bez nároku na finanční ohodnocení, čistě z klubismu a ze zájmu. Cením si toho. V současné nelehké době je samozřejmě důležitým faktorem i ekonomická stabilita klubu. Pokud by nám byl někdo nápomocen z řad slávistů i v tomto směru, budeme velmi rádi," pokračoval na závěr nový předseda Oldřich Pánek.

Další aktuality

Výsledky: Jak se hraje v přípravě?
Výsledky: Jak se hraje v přípravě? 16.08.2022

Na konci srpna odstartuje sezona 2022/2023. Podívejme se, jak se hrály dosavadní přípravné zápasy.

Brahimi se vrací do Sparty. Znovu bude kapitánem
Brahimi se vrací do Sparty. Znovu bude kapitánem 15.08.2022

Futsalová Sparta hlásí další posilu z východu. Tentokrát jde o návrat kapitána Azema Brahimiho, který má v české nejvyšší soutěži 10 odehraných sezon. V nich nastoupil do 240 zápasů a vstřelil 162 gólů.

Novým trenérem Slavie se stal Zdeněk Sláma
Novým trenérem Slavie se stal Zdeněk Sláma 02.08.2022

Slavia zahájila letní přípravu před novou sezonou pod vedením nového trenéra Zdeňka Slámy. Bývalý hrající asistent na tomto postu vystřídal Davida Friče.