Všechny uvedené změny okomentoval Beni Simitči: „Poslední dvě sezóny samozřejmě nebyly dle našich představ. Nyní víme, že je potřeba za vším udělat tlustou čáru a jít dál. Čeká nás obrovské množství práce ať na hřišti, tak i uvnitř klubu. Nová identita je pro nás jedním z nástrojů, které nám k dosažení cílů pomohou. Nové logo jsme vybírali z několika variant, nakonec jsme se rozhodli jít cestou aktualizace toho současného. Jsme na nové cestě, čekají nás nové výzvy, ale stále jsme Sparta!“

Další aktuality

SK Interobal Plzeň má nové vedení!
SK Interobal Plzeň má nové vedení! 18.05.2023

Po delší časové pauze, kterou zavinila covidová pandemie, se konala členská schůze SK Interobal Plzeň, z.s. Členové klubu se sešli v zasedací místnosti plzeňského hotelu Primavera a mimo jiné si zvolili nové zástupce ve vedení klubu. Na pozici generálního ředitele ukončil své působení Radek Lobo.

Slavia se utká s Chrudimí v play off již po osmé
Slavia se utká s Chrudimí v play off již po osmé 19.04.2023

Podobný článek jsme již zveřejňovali vloni. Také před rokem touto dobou jsme se připravovali na semifinále proti Chrudimi. Nejvýznamnější změnou je to, že v loňské sezoně se jednalo o souboj vítěze základní části se čtvrtým týmem poté, co Slavia podruhé za sebou vyřadila ve čtvrtfinále Spartu.

Max už je druhý v historické tabulce střelců
Max už je druhý v historické tabulce střelců 08.03.2023

Když přijel brazilský útočník Max Weber Prates nastupující pod přezdívkou Max v srpnu roku 2009 do České republiky a začal hrát za tehdejší Era-Pack, ani on určitě netušil, že se jednou stane ikonou chrudimského klubu, a navíc mu budou patřit čelní místa v historických tabulkách českého futsalu.