Nyní byla realizována také rekonstrukce hrací plochy, došlo k jejímu broušení a lakování, získala přívětivější barvy, pod tribunou nápis SK Slavia Praha a na palubovku byla mimo jiných, implementována také všechna potřebná futsalová značení. Díky dostatečné vrstvě lakování bude možné mechanicky uklízet hrací plochu, a tudíž by se měla radikálně zlepšit čistota palubovky, kde hru komplikovaly potíže se znečištěním od házenkářského vosku.

Proměnou prochází také vstup na tribunu, v podobě úprav vstupního vestibulu. Zde byl vybudován zděný bufet, kde bude pro každé mistrovské utkání připraveno pro návštěvníky občerstvení, včetně piva a nezbytných klobás.

Velké poděkování zaslouží za významné zlepšování prostředí pro halové sporty včetně futsalu vedení sportovní haly a vedení sportovního spolku SK Slavia Praha.

To chystá další kroky v podobě instalace reklamních LED perimetrů a nové časomíry. Proběhne zateplení střechy haly. V běhu je také projekt výstavby další sportovní haly v areálu. 

Další aktuality

Výsledky: Jak se hraje v přípravě?
Výsledky: Jak se hraje v přípravě? 16.08.2022

Na konci srpna odstartuje sezona 2022/2023. Podívejme se, jak se hrály dosavadní přípravné zápasy.

Brahimi se vrací do Sparty. Znovu bude kapitánem
Brahimi se vrací do Sparty. Znovu bude kapitánem 15.08.2022

Futsalová Sparta hlásí další posilu z východu. Tentokrát jde o návrat kapitána Azema Brahimiho, který má v české nejvyšší soutěži 10 odehraných sezon. V nich nastoupil do 240 zápasů a vstřelil 162 gólů.

Slavia jmenovala nové klubové vedení
Slavia jmenovala nové klubové vedení 04.08.2022

Futsalová Slavia má nové klubové vedení, ve kterém bude působit i dnes již bývalý trenér A týmu David Frič. Po skončení loňského soutěžního ročníku, kdy oznámil svou rezignaci na trenérský post, z rodinných a časových důvodů, nebyl tento krok plánován, avšak vyplynul z následného dalšího vývoje. David se v posledním období velmi aktivně a konstruktivně zapojil do vedení klubu.