Na západ Čech míří Lukáš Křivánek z týmu Sparta Praha. V Praze byl rodák ze Slovácka několik zápasů i kapitánem. V české reprezentaci odehrál 21 zápasů a vstřelil 1 gól. V české nejvyšší soutěži má odehráno 117 zápasů, v nichž nastřílel 65 gólů a jednou se stal mistrem ligy právě s pražskou Spartou.

Druhou posilou Interobalu je reprezentant do 19 let Adam Knobloch. Devatenáctiletý talent přichází z FTZS Liberec, za který odehrál v první lize dvanáct utkání a vstřelil jeden gól. Stal se také mistrem Juniorské ligy futsalu. Za reprezentaci U19 odehrál celkem 9 utkání, v nichž šestkrát skóroval. 

Další aktuality

Mistr zná los Ligy mistrů i termín Poháru SFČR
Mistr zná los Ligy mistrů i termín Poháru SFČR 07.10.2022

V pondělí odpoledne dorazil na vedení FK Chrudim tolik očekávaný e-mail z vedení UEFA, v němž přišlo rozlosování prvního kola futsalové Ligy mistrů.

Do Slavie přichází z Helasu Filip Havrda
Do Slavie přichází z Helasu Filip Havrda 23.09.2022

Futsalová Slavia hlásí novou posilu – do Edenu zamířil z brněnského Helasu 22 letý univerzál Filip Havrda. Do 1. Futsal ligy naskočil už v sezoně 20/21, na svém kontě má osm branek, tu poslední vstřelil už v této sezoně do sítě Perštejnu.

Posily potvrzeny! Za Chrudim bude hrát Capa a Martin Šejvl
Posily potvrzeny! Za Chrudim bude hrát Capa a Martin Šejvl 26.08.2022

Pouze jeden den před zahájením soutěžního ročníku 2022/2023 byly papírově potvrzeny dvě posily chrudimského klubu pro následující ročník. Tým trenéra Felipe Condeho se rozrostl o brazilského futsalistu Capu a zkušeného Martina Šejvla.