Jaké to pro vás bylo utkání?

Bylo to zvláštní, poprvé jsem se rozcvičoval na druhé straně hřiště. Mám tady stále spoustu známých, i když se to tady, jako každý rok, docela dost obměnilo. Byl to celkově takový zvláštní pocit. Kabinu hostů jsem ale našel.

Nebyl to přece jenom víc vyrovnaný zápas, než jste sami čekali?

My jsme si proti Teplicím docela věřili, věděli jsme, že když budeme bojovat a jezdit, vyhrávat souboje, tak že jim to bude nepříjemné. Je škoda, že to nakonec nedopadlo. Měli jsme docela dost šancí, ale nepadalo nám to tam. Teplice měly při tečovaných střelách štěstí. Rozhodla větší produktivita, ale my jsme odehráli dobrý zápas.

Hráli jste na dvě čtyřky, ale naskočila v docela klíčovém momentu i ta třetí. Jak to máte nastavené?

Hrajeme na dvě čtyřky, ta třetí čeká na svoji šanci, aby to v pravý moment oživila a rozběhala. Jsou plní energie, mladí kluci, musí se ukázat, je určitě dobře, že se dostanou do hry.

Liberec má teď za sebou pět zápasů s top kluby, jaké to je se připravovat na taková utkání, do kterých nejdete jako favorit?

Je to pořád stejné jako na každý jiný zápas, my do všeho půjdeme s tím, že chceme bodovat, nepodaří se to vždycky. I proti Teplicím jsme si za stavu 2:2 říkali, že se může něco povést, ale jedeme dál, snad to vyjde příště.

Jak jste v Liberci přečkali dlouhou ligovou pauzu?

Bylo to dlouhé, my jsme ale dobře potrénovali, zkoušeli jsme i nějaké taktické věci. Sehráli jsme i přípravné utkání, tak to nějak tak uteklo. Už se těšíme na další zápasy, že se bude už hrát.

Další aktuality

Radim Pouzar: Budeme se rvát do posledního kola!
Radim Pouzar: Budeme se rvát do posledního kola! 03.12.2021

Radim Pouzar se po operaci kolene vrátil na palubovky 1. Futsal ligy, aby pomohl českobudějovickému Dynamu v neúprosném boji o záchranu. Na současné situaci nachází i něco dobrého, do sestavy naskočila řada mladíků, kteří jednou nahradí jeho „zlatou partu“, která dovedla jihočeský klub do nejvyšší soutěže. A samozřejmě, že jako správný kapitán nic nevzdává a slibuje boj do posledního kola.

David Frič měl v Lípě důvody ke spokojenosti
David Frič měl v Lípě důvody ke spokojenosti 16.11.2021

Trenér Slavie měl v pátek v České Lípě spoustu důvodů ke spokojenosti, jeho svěřenci od prvních minut na Démony nastoupili, vytvářeli si šance a proměňovali je. O tom, že si odvezou ze severu Čech tři body, bylo záhy rozhodnuto. Nakonec nastříleli devět branek a neinkasovali ani jednu.

Jan Žežulka: Chytat proti Slavii byl nezvyk
Jan Žežulka: Chytat proti Slavii byl nezvyk 01.11.2021

Brankář Jan Žežulka v pátek poprvé chytal proti klubu, kde futsalově vyrostl. Slávistům pochytal spoustu šancí, utkání bylo dramatické až do posledních vteřin, ve kterých hosté přece jenom urvali vítězství. Jaké utkání to pro mladého gólmana bylo?