Severočechy posílil Tomáš Abrham, který hrál v loňské sezoně za Českou Lípu. Kádr doplnili i dva mladíci z juniorských reprezentací František Sedláček a Dalibor Slepčík. 

Představení dalších teplických posil:

Tomáš Abrham je devětadvacetiletý hráč se zkušenostmi ze 180 ligových zápasů. V minulosti oblékal dresy českolipských démonů, Interobalu Plzeň či Kladna. V ligových utkáních zaznamenal 69 branek a 30 asistencí. 

Šestadvacetiletý Pedro Senra je Portugalec, který má zkušenosti z rodné nejvyšší domácí soutěže. Jeho poslední angažmá bylo u týmu AD Fundao, se kterým se dostal až do semifinále play off. 

František Sedláček je pětadvacetiletý futsalista s 55 starty v lize a 11 starty v reprezentaci do 21 let. Do Teplic přichází po zkušenostech z pražské Slavie, Olympiku Mělník či Gardenline Litoměřice. 

Dalibor Slepčík je jednadvacetiletý hráč, který okusí nejvyšší soutěž vůbec poprvé v kariéře. Na svém kontě však má několik druholigových i reprezentačních startů za mládežnické reprezentace. V minulosti oblékal například dresy ústeckého Rapidu a Combixu. 

Další aktuality

Antonín Hrdina je zpět ve Slavii. Vrací se ze Švýcarska
Antonín Hrdina je zpět ve Slavii. Vrací se ze Švýcarska 27.08.2021

Návrat ztraceného syna dalo by se říct. Před třemi lety Antonín Hrdina za poměrně dramatických okolností Slavii opustil, aby následně působil ve Spartě, švýcarské Minervě, nebo v Olympiku Mělník.

Futsalová Sparta mění název i halu. Hrát bude v Řepích
Futsalová Sparta mění název i halu. Hrát bude v Řepích 19.08.2021

Nadále bude pokračovat pod názvem AC Sparta Praha 17.

Slavia se dvakrát střetla s polskou Lubawou
Slavia se dvakrát střetla s polskou Lubawou 18.08.2021

Slávisté mají za sebou další dvě přípravná utkání, ve kterých se střetli s polským týmem Constract Lubawa.