Nečekanou změnou v týmu je konec trenéra Eloye Alonsa, který z rodinných důvodů nemůže pokračovat v teplickém futsalovém týmu. Klub je ve stádiu podpisu kontraktu s novým trenérem. Alonsovi děkujeme za odvedené služby a přejeme mnoho štěstí.

S odchodem Alonsa se konal také velký průvan v sestavě. Valné většině hráčů nebyl prodloužen kontrakt. Ze stávající soupisky zůstává ve Svarogu pouze Michal Hůla, Adriano a Claudio. 

O nových hráčích bude Svarog informovat v následujících dnech. 

Další aktuality

Výsledky: Jak se hraje v přípravě?
Výsledky: Jak se hraje v přípravě? 16.08.2022

Na konci srpna odstartuje sezona 2022/2023. Podívejme se, jak se hrály dosavadní přípravné zápasy.

Brahimi se vrací do Sparty. Znovu bude kapitánem
Brahimi se vrací do Sparty. Znovu bude kapitánem 15.08.2022

Futsalová Sparta hlásí další posilu z východu. Tentokrát jde o návrat kapitána Azema Brahimiho, který má v české nejvyšší soutěži 10 odehraných sezon. V nich nastoupil do 240 zápasů a vstřelil 162 gólů.

Slavia jmenovala nové klubové vedení
Slavia jmenovala nové klubové vedení 04.08.2022

Futsalová Slavia má nové klubové vedení, ve kterém bude působit i dnes již bývalý trenér A týmu David Frič. Po skončení loňského soutěžního ročníku, kdy oznámil svou rezignaci na trenérský post, z rodinných a časových důvodů, nebyl tento krok plánován, avšak vyplynul z následného dalšího vývoje. David se v posledním období velmi aktivně a konstruktivně zapojil do vedení klubu.