Jak se po takovém zápase cítíte? Jak se vám chytalo?

Byl to těžký zápas nejenom pro mě, ale i pro ostatní, ale my jsme věděli, co nás čeká. Jen nebylo jasné, jak budou hrát noví hráči, co přišli do Sparty. Připravili jsme se dobře a podařilo se nám to. Cítil jsem se super, to, že na mě šlo hodně střel mě drželo ve střehu a hrálo se mi fajn.

Které zákroky byly nejdůležitější?

Myslím si, že ty v samotném závěru, ale kluci dobře bránili, pomáhali mi a myslím, že jsme si nakonec vyhrát zasloužili.

Co vaše střely přes celé hřiště? To je docela umění trefit jednu tyčku a pak i tu druhou…

Asi mi to není souzené dát gól (úsměv). Nevím, jedna tyčka, druhá tyčka…doufám, že mi to aspoň v jednom zápase vyjde, že jsem si to už vybral.

Vy jste ještě žádný gól ve Slavii nedal…Už během prvního poločasu jste ale vyjel na soupeřovu polovinu…

To jsem to sebral a vyjel jsem s tím, zkusil jsem to. Naštěstí to dopadlo tak, jak to dopadlo. Ta střela se mi vůbec nepovedla, jsem rád, že se kluci stačili vrátit a že to nakonec soupeř netrefil.

Bude druhý zápas těžší než ten první?

Každý zápas v takové sérii bude těžký, ale my jsme udělali první krok a čekají nás ještě další dva. Máme dobrou výchozí pozici.

Další aktuality

Kolman nasadil laťku vysoko, tvrdí kandidát na jeho post Karel Kruliš
Kolman nasadil laťku vysoko, tvrdí kandidát na jeho post Karel Kruliš 18.06.2021

Na sobotní Valné hromadě Svazu futsalu ČR v Nymburce nakonec dojde jen k jedné volbě. Za odstoupivšího Daniela Kolmana z pozice předsedy Grémia klubů 1. ligy bude kandidovat Karel Kruliš. Trenér českolipských Démonů. Na tento post je jediným kandidátem.

Jakub Němec: Potvrdili jsme si, že jdeme správnou cestou
Jakub Němec: Potvrdili jsme si, že jdeme správnou cestou 11.06.2021

Nejnáročnější za dobu, co se věnuje futsalu. Tak mluví trenér prvoligových futsalistů Olympiku Jakub Němec o sezoně, kterou mělnickému týmu ukončila favorizovaná Plzeň ve čtvrtfinále.

Kapitán futsalistů Dynama Pouzar: Herně jsme se dokázali posunout
Kapitán futsalistů Dynama Pouzar: Herně jsme se dokázali posunout 09.06.2021

Futsalisté Dynama o jednu příčku nepostoupili do play off nejvyšší české ligy a sezona tak pro ně skončila už po základní části. O hodnocení celého ročníku se postaral kapitán mužstva Radim Pouzar, který za celou sezonu chyběl pouze v jednom utkání.