Teplice se od pondělí 22.3. připravují v krupské sportovní hale, domácí utkání budou hrát v Lovosicích. 

Michail Žák, prezident klubu: „Pro náš mančaft je to opravdu velká komplikace. Většina našich hráčů nemá auto, takže musíme zorganizovat dopravu a zaplatit autobus na každodenní tréninky v Krupce. Jednou týdně se bude trénovat i přímo v Lovosicích. Trenér chce totiž logicky trénovat i na půdě, která bude zápasová. Dále musíme v Lovosicích zařídit i všechny pořadatelské služby a další organizační věci, které se domácích utkání týkají. Je to opravdu problém, ještě těsně před play off. Jsem z toho smutný, i když samozřejmě chápu, že je to pro lidi. Očkovací centrum je v dnešní době větší priorita, než sport. Chápu tedy to rozhodnutí a postoj města, ale my tu sezónu musíme dohrát. Stojí nás to velké peníze, rozpočet na celou sezonu a na jejím vrcholu se nám nevyhnula ještě tato nepříjemnost. Naše domácí hala je to jediné, co nás v Teplicích drží. Je to náš domov. Pokud to bude očkovací centrum i nadále, tak nemohu vyloučit, že je toho poslední sezona Svarogu v Teplicích. Je možné, že se budeme stěhovat do jiného města. Nechci ale ještě nic říkat na sto procent.“

Další aktuality

Daniel pokračuje ve Slavii i v další sezóně
Daniel pokračuje ve Slavii i v další sezóně 17.06.2021

Hvězda evropského formátu, Daniel Marinho de Souza pokračuje ve Slavii. S klubem se dohodl na pokračování své kariéry v Praze, v sešívaném dresu. Hráč s brazilskými kořeny a pasem Severní Makedonie má opravdu působivé CV. Ve své kariéře oslavil již devět mistrovských titulů v pěti různých zemích. Jakoby přitahoval úspěch a vítězství.

Obrovské změny v Teplicích! Zůstal jen trenér a dva hráči
Obrovské změny v Teplicích! Zůstal jen trenér a dva hráči 04.06.2021

Sezona 2020/2021 skončila před pár týdny a vedení Svarogu už usilovně pracuje na přípravě té příští. Už delší dobu není tajemstvím, že Svarog čekají zásadní změny.

Velký návrat. Novým trenérem Slavie se stal David Frič
Velký návrat. Novým trenérem Slavie se stal David Frič 04.03.2021

Novým trenérem Slavie se po odvolání Davida Filingera stal zkušený bývalý hráč reprezentace a trenér několika klubů David Frič. Po odjezdu všech reprezentantů, kteří oblékají dres našeho klubu, v rámci kvalifikace Mistrovství Evropy, byl představen zbytku týmu, a vedl již včerejší trénink. Vítáme Davida Friče v klubu a přejeme mnoho úspěchů!