„Nabídnutý čas využijeme k tomu, že se budeme hodně věnovat prevencí úrazů a fyzickou částí. Je ale jasné, že bez tréninku s míčem na hřišti ztratí všichni sportovci svoji formu,“ má jasno Felipe Conde. Jeho tým se v úvodu přestávky bude i nadále připravovat pohromadě: „Nyní je to odlišné, než v případě začátku pandemie, protože zatím máme stále možnost trénovat pod širým nebem. Využijeme tedy příležitosti a necháme trénink pohromadě. V plánu je také trénink v reálném čase přes internet,“ prozrazuje.

Jak velkou komplikaci tato přestávka pro Chrudim znamená? „Myslím si, že tato stopka je komplikací pro všechny kluby, ale pro náš klub a pro národní tým je to ještě horší. Již nyní byl plán zápasů velmi komplikovaný, nyní budeme mít nejméně další čtyři zápasy, které se budou muset odložit,“ má jasno lodivod chrudimské lavičky.

„Navíc nás čeká Liga mistrů, která má úplně jiný formát. Zvládnout všechny tyto problémy bude velkou výzvou, ale máme velmi zkušenou skupinu a uděláme vše pro to, abychom toho dosáhli,“ dodal Conde.

Další aktuality

Svarog doplní pivot z Brazílie Keko
Svarog doplní pivot z Brazílie Keko 22.09.2020

K teplickému týmu se přidala nová posila z Brazílie.

Svarog Open Cup ovládly domácí Teplice
Svarog Open Cup ovládly domácí Teplice 30.08.2020

I přes nenadálou změnu programu se přeci jen dva zápasy turnaje odehrály. Svarog se ve dvou dnech utkal s pražskou Slavií a ústeckým Rapidem.

Plzeň má za sebou polskou prověrku
Plzeň má za sebou polskou prověrku 14.08.2020

Dva přípravné duely na horké půdě polského mistra Rekordu Bielsko-Biała přinesly velmi dramatické a urputné souboje. Z obou duelů si nakonec každý tým odnesl jedno vítězství a rozhodně se bylo na co koukat!