„Nabídnutý čas využijeme k tomu, že se budeme hodně věnovat prevencí úrazů a fyzickou částí. Je ale jasné, že bez tréninku s míčem na hřišti ztratí všichni sportovci svoji formu,“ má jasno Felipe Conde. Jeho tým se v úvodu přestávky bude i nadále připravovat pohromadě: „Nyní je to odlišné, než v případě začátku pandemie, protože zatím máme stále možnost trénovat pod širým nebem. Využijeme tedy příležitosti a necháme trénink pohromadě. V plánu je také trénink v reálném čase přes internet,“ prozrazuje.

Jak velkou komplikaci tato přestávka pro Chrudim znamená? „Myslím si, že tato stopka je komplikací pro všechny kluby, ale pro náš klub a pro národní tým je to ještě horší. Již nyní byl plán zápasů velmi komplikovaný, nyní budeme mít nejméně další čtyři zápasy, které se budou muset odložit,“ má jasno lodivod chrudimské lavičky.

„Navíc nás čeká Liga mistrů, která má úplně jiný formát. Zvládnout všechny tyto problémy bude velkou výzvou, ale máme velmi zkušenou skupinu a uděláme vše pro to, abychom toho dosáhli,“ dodal Conde.

Další aktuality

Plzeň představila dvě posily. Jednou z nich je brankář Vahala
Plzeň představila dvě posily. Jednou z nich je brankář Vahala 07.01.2021

Je jasno. Reprezentační brankář Ondřej Vahala přestoupil ze Sparty do Plzně, kde se pokusí získat svůj druhý mistrovský titul v 1. FUTSAL lize.

Ondřej Vahala opouští Spartu. V derby ho neuvidíme
Ondřej Vahala opouští Spartu. V derby ho neuvidíme 04.01.2021

Futsalová Sparta přišla po Novém roce o výraznou postavu - o svého kapitána. Tým opustila reprezentační brankářská jednička Ondřej Vahala. O jeho novém angažmá se dozvíme brzy. Údajně by mělo jít o jiný klub 1. FUTSAL ligy.

Slávista Vaktor: Kapitánská páska jako dárek k narozeninám
Slávista Vaktor: Kapitánská páska jako dárek k narozeninám 18.12.2020

Filipu Vaktorovi se dostalo na jeho věk velké pocty. V zápase slovenské reprezentace měl slávistický futsalista na své paži kapitánskou pásku. Stalo se to při jednom ze dvou přípravných utkáních, které odehráli svěřenci trenéra Mariána Berkyho ve Francii. Spolu s ním do zápasů nastoupil také jeho spoluhráč z Edenu Marek Karpiak. Na srazu nechyběl také bývalý hráč Slavie Martin Směřička.