Keko je jednatřicetiletý futsalista, který má zkušenosti z Brazílie, Kazachstánu (Kairat Almaty – vítěz poháru a ligy), Thajska, Chorvatska nebo Španělska. Zkušený pivot s bohatou kariérou z nejsilnějších světových lig, kterého Svarog dlouhodobě sháněl, by měl pomoci týmu již v pátečním zápase na palubovce Helasu.

Komentář prezidenta klubu Michaila Žáka: „Fakt, že už dlouho hledáme pivota, není žádným tajemstvím. S trenérem Alonsem už o tom měsíc přemýšlíme. V přátelském utkání se Slavií se zranil Claudio, který na delší dobu vypadl ze hry. I tento fakt napověděl tomu, že druhého pivota prostě potřebujeme. Dlouho jsme však nikoho nemohli sehnat. Díky našemu bývalému hráči z Balticflory Paulinhovi, který nyní dělá agenta, jsme konečně sehnali toho pravého hráče, kterým je Keko. Já ho znám, pamatuji si ho ještě před lety, když hrál za Kairat. Je to přesně ten typ hráče, kterého jsme potřebovali. Týmy jako španělský Real Betis nebo brazilský Magnus Futsal, jsou zárukou kvality. S trenérem jsme bez debat souhlasili, že Keko půjde k nám. Věřím, že do našeho systému zapadne. Je to silný hráč, velmi pohyblivý pivot.“

Další aktuality

Plzeň představila dvě posily. Jednou z nich je brankář Vahala
Plzeň představila dvě posily. Jednou z nich je brankář Vahala 07.01.2021

Je jasno. Reprezentační brankář Ondřej Vahala přestoupil ze Sparty do Plzně, kde se pokusí získat svůj druhý mistrovský titul v 1. FUTSAL lize.

Ondřej Vahala opouští Spartu. V derby ho neuvidíme
Ondřej Vahala opouští Spartu. V derby ho neuvidíme 04.01.2021

Futsalová Sparta přišla po Novém roce o výraznou postavu - o svého kapitána. Tým opustila reprezentační brankářská jednička Ondřej Vahala. O jeho novém angažmá se dozvíme brzy. Údajně by mělo jít o jiný klub 1. FUTSAL ligy.

Slávista Vaktor: Kapitánská páska jako dárek k narozeninám
Slávista Vaktor: Kapitánská páska jako dárek k narozeninám 18.12.2020

Filipu Vaktorovi se dostalo na jeho věk velké pocty. V zápase slovenské reprezentace měl slávistický futsalista na své paži kapitánskou pásku. Stalo se to při jednom ze dvou přípravných utkáních, které odehráli svěřenci trenéra Mariána Berkyho ve Francii. Spolu s ním do zápasů nastoupil také jeho spoluhráč z Edenu Marek Karpiak. Na srazu nechyběl také bývalý hráč Slavie Martin Směřička.