Tomáš má jako hráč A týmu s futsalem mnoho zkušeností a jistě se mu na nové pozici bude dařit.

Prezident klubu Michail Žák tuto novinku okomentoval následovně: „Po vzájemné dohodě se Tomáš Künzl stává asistentem trenéra Alonsa. Bylo to těžké rozhodnutí, hlavně pro Tomáše. Je to ještě mladý kluk, ale pro mě je to velký krok kupředu. Tomáš pracuje jako fotbalový trenér dětí FK Teplice a má v tom už mnoho zkušeností. Je to hodně zodpovědný člověk, velmi inteligentní. Má to v sobě. Přišel jsem za ním s nabídkou, chtěl bych do budoucna v Teplicích vychovat českého trenéra. Bude mít po ruce profesionála a vše se naučí. Už teď vidím, jak ta dvojka funguje a jsem za to velmi šťastný. Půlka týmu je česká, polovina jsou cizinci, i proto to bude skvělé. Oba mluví anglicky, takže komunikují bez problémů. Skvěle spolu vychází a jsem rád, že k nové roli Tomáš přistoupil takto zodpovědně.“

Další aktuality

Svarog doplní pivot z Brazílie Keko
Svarog doplní pivot z Brazílie Keko 22.09.2020

K teplickému týmu se přidala nová posila z Brazílie.

Svarog Open Cup ovládly domácí Teplice
Svarog Open Cup ovládly domácí Teplice 30.08.2020

I přes nenadálou změnu programu se přeci jen dva zápasy turnaje odehrály. Svarog se ve dvou dnech utkal s pražskou Slavií a ústeckým Rapidem.

Plzeň má za sebou polskou prověrku
Plzeň má za sebou polskou prověrku 14.08.2020

Dva přípravné duely na horké půdě polského mistra Rekordu Bielsko-Biała přinesly velmi dramatické a urputné souboje. Z obou duelů si nakonec každý tým odnesl jedno vítězství a rozhodně se bylo na co koukat!