Jako první přišla řada na reprezentační směnu. Jak se první skupině ve složení Matúš Ševčík, Peter Kozár, Michal Seidler, Lukáš Rešetár, Tomáš Vnuk, Michal Holý a Gabriel Rick vedlo?

6:00 nástup! „Musím říct, že vstávání bylo náročné. Báli jsme se toho, co vlastně budeme dělat, ale musím uznat, že pan Lobo měl dobrý nápad,“ prozradil Michal Seidler, který sice ještě na hřišti v dresu Plzně neohrál ani minutu, ovšem první pracovní směnu ve firmě Interobal má již za sebou. 

„Hráči dostali za úkol odpracovat jednu směnu ve výrobě firmy Interobal, za účelem zažít chod na vlastní kůži a podívat se do výroby ne jen jako návštěvníci. Cílem bylo nejen pomoci firmě, ale také poznat, jak firma funguje, co vyrábí a jaké je zde vlastně prostředí,“ přiblížil účel a náplň pracovního dne Radek Lobo. 

„Popisem naší práce bylo vylupováni z dílců na jednotlivé kusy. Práce to nebyla nijak náročná, ale bylo toho opravdu hodně,“  představil náplň osmihodinovky nejprodktivnější hráč Interobalu na hřišti, Tomáš Vnuk. „Bylo to něco nového, co někteří hráči ještě nedělali, ale myslím, že jsme to všichni zvládli,“ doplnila Tomáše Vnuka nová posila, Michal Seidler.

Byl jsem na stanovišti s Michalem Holým a stihli jsme udělat celou jednu zakázku, což vedoucí směny, jak nám sdělila, ani nedoufala! pochlubil se pracovním úspěchem Tomáš Vnuk.

Byl jsem s klukama na směně celý den a musím říct, že mě všichni mile překvapili svým přístupem a pozitivním myšlením. Byli bedlivě sledováni zaměstnanci Interobalu, kteří dennodenně v té výrobě jsou. Kluci odvedli velký kus práce a zůstala za nimi opravdu pomoc. Nebylo to tak, že by přišli a někde to tam odstáli, ale opravdu odmakali směnu a bylo za nimi vidět hodně práce. Druhé skupině, která jde na řadu příští sobtou, hodili laťku hodně vysoko. Věřím, že i druhá skupina se své prácě zhostí se ctí a naváže na tuto první skupinu,“ nešetřil chválou prezident klubu Radek Lobo.

„Zaujalo mě, že i prezident klubu a ředitel firmy v jedné osobě, Radek Lobo, přijel na šestou hodinu a celou směnu s námi doslova makal,“ poslal poklonu Tomáš Vnuk opačným směrem. „Klobouk dolů před panem Lobem,“ zakončil Michal Seidler.

Společnost Interobal k.s. se řadí mezi přední firmy působící v obalovém průmyslu se zaměřením na výrobní, obchodní a poradenskou činnost v oblasti zpracování obalových materiálů a technologií balení.

Zajišťuje kompletní servis počínaje vývojem obalu a odborným poradenstvím při tvorbě obalů, přes výrobu prototypů a následnou sériovou výrobu včetně zajištění logistiky. To vše ve vlastních výrobních a skladovacích prostorech.

Další aktuality

Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi
Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi 31.07.2020

Ve stínu koronaviru se postupně rozjíždí nové sportovní sezony, stejně tak ta futsalová. Ve středu 29. července se ve sportovní hale v Heřmanově Městci sešli po pauze svěřenci trenéra Felipe Condeho, aby se nachystali na následující ročník. Ročník, který přinese boj v lize, poháru a po roční přestávce opět i v Lize mistrů.

Na konci srpna se odehraje Svarog Open Cup 2020
Na konci srpna se odehraje Svarog Open Cup 2020 30.07.2020

Svarog Open Cup 2020 zná své propozice! Konat se bude tradičně v teplické sportovní hale v termínu 28.-29.8.2020.

Slavia testuje dva španělské hráče
Slavia testuje dva španělské hráče 27.07.2020

Po odchodech Martina Směřičky a Marka Radovanoviče hlásí Slavia také pohyb opačným směrem.