Slovenská futsalová naděje Filip Vaktor již byla představena, pozorný čtenář jistě zaznamenal také jméno Zdeňka Sity, jednoho z nejtalentovanějších českých futsalistů, který se rozhodl věnovat futsalové kariéře (tomuto tématu se budeme věnovat v samostatném článku). Nedílnou součástí kádru se stávají také dva aktuální Mistři České republiky v kategorii U-19, Svatopluk Plíšek a Filip Hruška, jedni ze strůjců dvou juniorských titulů Slavie z posledního období.

Od začátku přípravy budou ve Slavii působit také dva hráči ze Španělska, které klub testuje, a o jejich působení v klubu rozhodne realizační tým až v průběhu přípravy.

Jordi MAYOR (1998)
Nastupoval za CF Barcelona U-17 a národní tým Katalánska. Následně působil v nižší španělské soutěži v týmu Industrias Santa Coloma, kde vykonával funkci kapitána týmu. Defenzivněji laděný hráč.

Aleix NAVARRO (1996)
V nižších španělských soutěžích nastupoval za týmy Castellar a Escola Pia Sabadell. V uplynulé sezóně okusil nejvyšší maďarskou soutěž v týmu Deac Debrecen. Ofenzívní hráč, který nastupuje jako pivot.

Další aktuality

Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi
Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi 31.07.2020

Ve stínu koronaviru se postupně rozjíždí nové sportovní sezony, stejně tak ta futsalová. Ve středu 29. července se ve sportovní hale v Heřmanově Městci sešli po pauze svěřenci trenéra Felipe Condeho, aby se nachystali na následující ročník. Ročník, který přinese boj v lize, poháru a po roční přestávce opět i v Lize mistrů.

Na konci srpna se odehraje Svarog Open Cup 2020
Na konci srpna se odehraje Svarog Open Cup 2020 30.07.2020

Svarog Open Cup 2020 zná své propozice! Konat se bude tradičně v teplické sportovní hale v termínu 28.-29.8.2020.

Hráči Interobalu odpracovali směnu ve výrobě
Hráči Interobalu odpracovali směnu ve výrobě 29.07.2020

„Jak je známo, snažíme se dělat futsalový klub trochu jinak. Rozhodli jsme se, že by bylo dobré, aby hráči A mužstva zjistili, odkud plyne většina financí na fungování klubu.“ Těmito slovy představil ředitel SK Interobal Plzeň Radek Lobo akci, která svůj první díl napsala v sobotu 25. července.