Slovenská futsalová naděje Filip Vaktor již byla představena, pozorný čtenář jistě zaznamenal také jméno Zdeňka Sity, jednoho z nejtalentovanějších českých futsalistů, který se rozhodl věnovat futsalové kariéře (tomuto tématu se budeme věnovat v samostatném článku). Nedílnou součástí kádru se stávají také dva aktuální Mistři České republiky v kategorii U-19, Svatopluk Plíšek a Filip Hruška, jedni ze strůjců dvou juniorských titulů Slavie z posledního období.

Od začátku přípravy budou ve Slavii působit také dva hráči ze Španělska, které klub testuje, a o jejich působení v klubu rozhodne realizační tým až v průběhu přípravy.

Jordi MAYOR (1998)
Nastupoval za CF Barcelona U-17 a národní tým Katalánska. Následně působil v nižší španělské soutěži v týmu Industrias Santa Coloma, kde vykonával funkci kapitána týmu. Defenzivněji laděný hráč.

Aleix NAVARRO (1996)
V nižších španělských soutěžích nastupoval za týmy Castellar a Escola Pia Sabadell. V uplynulé sezóně okusil nejvyšší maďarskou soutěž v týmu Deac Debrecen. Ofenzívní hráč, který nastupuje jako pivot.

Další aktuality

Svarog Open Cup ovládly domácí Teplice
Svarog Open Cup ovládly domácí Teplice 30.08.2020

I přes nenadálou změnu programu se přeci jen dva zápasy turnaje odehrály. Svarog se ve dvou dnech utkal s pražskou Slavií a ústeckým Rapidem.

Plzeň má za sebou polskou prověrku
Plzeň má za sebou polskou prověrku 14.08.2020

Dva přípravné duely na horké půdě polského mistra Rekordu Bielsko-Biała přinesly velmi dramatické a urputné souboje. Z obou duelů si nakonec každý tým odnesl jedno vítězství a rozhodně se bylo na co koukat!

Slavii čeká v pátek první přípravné utkání
Slavii čeká v pátek první přípravné utkání 13.08.2020

Slávisté se už druhý týden připravují na začátek sezony v domovské hale v Edenu. Tyto tréninky doplňují tréninkové jednotky v posilovně a na pískovém hřišti pro beach volejbal. Svěřence Davida Filingera také čekají první přípravná utkání - to první v pátek večer v Edenu.