Pokračovat v kariéře hodlá ve své domovské zemi. Pro klub se jedná o velkou ztrátu. Martin přišel do Slavie v rozehrané sezóně 2016/2017 z Piněroli Bratislava, ihned se zařadil k tahounům týmu, a měl velký podíl na zisku titulu Vicemistra České republiky. Po celé čtyři sezóny patřil k hlavním oporám týmu. Slavia Martinovi děkuje za odvedené služby a přeje mu mnoho štěstí v další kariéře i osobním životě.

Martin Směřička: "V době nouzového stavu jsem trávil čas doma na Slovensku s rodinou, a zjistil jsem, že mi to velmi vyhovuje. Cítíme se tu více doma než v Praze, a minimálně tento rok, bych rád doma zůstal. Chtěl bych poděkovat klubu, jeho vedení, spoluhráčům, za skvělé dni, kdy jsem mohl být součástí Slavie. Klub mi vytvořil skvělé podmínky, výborně funguje, a vždy platí všechny dohody. Je to smutné loučení, už teď vím, jak mi kabina bude chybět. I proto bych si nerad zavíral dveře, protože je možné, že se vrátím třeba na play-off, nebo v píští sezóně, nebo v některé další. Speciálně děkuji prezidentovi klubu, s jakým pochopením moje rozhodnutí a důvody které mě k němu vedly přijal. Odcházím nyní ze Slavie s těmi nejlepšími pocity, klub se nesmazatelně zapsal do mého života a já věřím, že ten krásný sešívaný dres si někdy v budoucnu ještě obleču. Každému hráči mohu Slavii doporučit."

Další aktuality

Turnaj Česko-Slovenského přátelství ovládli Démoni
Turnaj Česko-Slovenského přátelství ovládli Démoni 06.08.2020

První přípravný turnaj nové sezony se uskutečnil první srpnový víkend v Hodoníně. Účastnili se ho prvoligové a druholigové kluby z České republiky, Rakouska a Slovenska.

Plzeňští představili nové dresy pro sezonu 2020/2021
Plzeňští představili nové dresy pro sezonu 2020/2021 05.08.2020

Po dlouhých přípravách a následném focení v centru města Plzně byly fanouškům představeny dresy, ve kterých hráči Interobalu vběhnou do nové sezony. I nadále zůstal klub věrný značce JOMA, která klubu dodala již předchozí sadu dresů, ve kterých hráči nastupovali v sezonách 2018/19 a 2019/20.

Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi
Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi 31.07.2020

Ve stínu koronaviru se postupně rozjíždí nové sportovní sezony, stejně tak ta futsalová. Ve středu 29. července se ve sportovní hale v Heřmanově Městci sešli po pauze svěřenci trenéra Felipe Condeho, aby se nachystali na následující ročník. Ročník, který přinese boj v lize, poháru a po roční přestávce opět i v Lize mistrů.