Pamatujete na sestavu Sparty z prosince loňského roku, kdy ve finále Poháru SFČR porazila Teplice 2:1? Že ne? Tady je pro osvěžení:

Vahala (Plecitý, Cristiano) - Rick, Kocić, Amadeu, Novak, Wilde, Drahovský, Grbeša, Seidler. Na střídání byli připraveni Fejzullahi, Křivánek, Hora a brankáři Plecitý s Cristianem.

A teď se podržte. Ze základní sestavy dvou čtyřek a brankáře zůstali ve Spartě jen dva hráči. Brankář Vahala a Brazilec Amadeu.

„Po nedohrané sezoně 2019/2020 v rudém dresu už neuvidíte několik tváří - Gabriela Ricka, Michala Seidlera, Mladena Kociče, Wildeho, Tihomira Novaka a Libora Gerčáka. Všem hráčům jménem celého klubu děkujeme a přejeme jim jen to nejlepší do dalších působení,“ píše se na klubovém Facebooku. Tým již dříve opustil Grbeša a brankář Cristiano.

V textu chybí jméno kapitána Tomáše Drahovského. Ten dostal prostor v samostatném videu, ve kterém se rozloučil s fanoušky a v pondělí na svém Facebooku oznámil návrat do španělské ligy. Hrát bude za Santa Colomu. Dvanáctý tým loňského ročníku.

Abychom byli spravedliví, Sparta už oznámila i několik příchodů. Do týmu se vrátili Antonín Hrdina, Azem Brahimi a Kolumbijec Angellot. Novými posilami jsou Jiří Vokoun, Slovinec Benjamin Tušar a Brazilec William. Letní příprava se blíží a tým Sparty bude fanoušky znovu ostře sledovaný.

Další aktuality

Svarog přichází o domácí halu. Bude z ní očkovací centrum
Svarog přichází o domácí halu. Bude z ní očkovací centrum 23.03.2021

Teplickému týmu se komplikuje vrchol sezony. Od dnešního dne přichází Svarog o domácí zázemí teplické sportovní haly. Ta nepůjde nadále využívat k žádnému sportu z důvodu změny účelu na očkovací centrum.

Velký návrat. Novým trenérem Slavie se stal David Frič
Velký návrat. Novým trenérem Slavie se stal David Frič 04.03.2021

Novým trenérem Slavie se po odvolání Davida Filingera stal zkušený bývalý hráč reprezentace a trenér několika klubů David Frič. Po odjezdu všech reprezentantů, kteří oblékají dres našeho klubu, v rámci kvalifikace Mistrovství Evropy, byl představen zbytku týmu, a vedl již včerejší trénink. Vítáme Davida Friče v klubu a přejeme mnoho úspěchů!

Démoni Česká Lípa hlásí dvě nové posily
Démoni Česká Lípa hlásí dvě nové posily 28.01.2021

Přestupové okno využívají i Démoni a v klubu byli přivítáni dva noví hráči.