Pamatujete na sestavu Sparty z prosince loňského roku, kdy ve finále Poháru SFČR porazila Teplice 2:1? Že ne? Tady je pro osvěžení:

Vahala (Plecitý, Cristiano) - Rick, Kocić, Amadeu, Novak, Wilde, Drahovský, Grbeša, Seidler. Na střídání byli připraveni Fejzullahi, Křivánek, Hora a brankáři Plecitý s Cristianem.

A teď se podržte. Ze základní sestavy dvou čtyřek a brankáře zůstali ve Spartě jen dva hráči. Brankář Vahala a Brazilec Amadeu.

„Po nedohrané sezoně 2019/2020 v rudém dresu už neuvidíte několik tváří - Gabriela Ricka, Michala Seidlera, Mladena Kociče, Wildeho, Tihomira Novaka a Libora Gerčáka. Všem hráčům jménem celého klubu děkujeme a přejeme jim jen to nejlepší do dalších působení,“ píše se na klubovém Facebooku. Tým již dříve opustil Grbeša a brankář Cristiano.

V textu chybí jméno kapitána Tomáše Drahovského. Ten dostal prostor v samostatném videu, ve kterém se rozloučil s fanoušky a v pondělí na svém Facebooku oznámil návrat do španělské ligy. Hrát bude za Santa Colomu. Dvanáctý tým loňského ročníku.

Abychom byli spravedliví, Sparta už oznámila i několik příchodů. Do týmu se vrátili Antonín Hrdina, Azem Brahimi a Kolumbijec Angellot. Novými posilami jsou Jiří Vokoun, Slovinec Benjamin Tušar a Brazilec William. Letní příprava se blíží a tým Sparty bude fanoušky znovu ostře sledovaný.

Další aktuality

Turnaj Česko-Slovenského přátelství ovládli Démoni
Turnaj Česko-Slovenského přátelství ovládli Démoni 06.08.2020

První přípravný turnaj nové sezony se uskutečnil první srpnový víkend v Hodoníně. Účastnili se ho prvoligové a druholigové kluby z České republiky, Rakouska a Slovenska.

Plzeňští představili nové dresy pro sezonu 2020/2021
Plzeňští představili nové dresy pro sezonu 2020/2021 05.08.2020

Po dlouhých přípravách a následném focení v centru města Plzně byly fanouškům představeny dresy, ve kterých hráči Interobalu vběhnou do nové sezony. I nadále zůstal klub věrný značce JOMA, která klubu dodala již předchozí sadu dresů, ve kterých hráči nastupovali v sezonách 2018/19 a 2019/20.

Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi
Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi 31.07.2020

Ve stínu koronaviru se postupně rozjíždí nové sportovní sezony, stejně tak ta futsalová. Ve středu 29. července se ve sportovní hale v Heřmanově Městci sešli po pauze svěřenci trenéra Felipe Condeho, aby se nachystali na následující ročník. Ročník, který přinese boj v lize, poháru a po roční přestávce opět i v Lize mistrů.