Oficiální název klubu, pod kterým vstoupí Chrudimští do následujícího ročníku 1. FUTSAL ligy, tak bude FK Chrudim!

Změna po dvaceti letech

FC Rváčov, 1. FC NADORAZ Rváčov, FK GEODET Rváčov a pak již FK ERA-PACK Chrudim. Psal se rok 2000, kdy chrudimský futsalový klub získal generálního partnera společnosti ERA-PACK s.r.o. Pod tímto názvem odehrál dvacet sezon, vyhrál patnáct mistrovských titulů a desetkrát zapsal triumf v pohárové soutěži. Pravidelně se účastnil i základní a elitní fáze Ligy mistrů, tato účast jej čeká i v následující sezoně. Avšak již pod jiným názvem – FK Chrudim.

„V současné době klub nemá titulárního partnera a z toho důvodu jsme se rozhodli pro cestu neutralizace názvu,“ prozradil prezident klubu FK Chrudim František Tichý.

Pod novým názvem poslala Chrudim i přihlášku do následujícího ročníku 1. FUTSAL ligy.

Další aktuality

Plzeň představila dvě posily. Jednou z nich je brankář Vahala
Plzeň představila dvě posily. Jednou z nich je brankář Vahala 07.01.2021

Je jasno. Reprezentační brankář Ondřej Vahala přestoupil ze Sparty do Plzně, kde se pokusí získat svůj druhý mistrovský titul v 1. FUTSAL lize.

Ondřej Vahala opouští Spartu. V derby ho neuvidíme
Ondřej Vahala opouští Spartu. V derby ho neuvidíme 04.01.2021

Futsalová Sparta přišla po Novém roce o výraznou postavu - o svého kapitána. Tým opustila reprezentační brankářská jednička Ondřej Vahala. O jeho novém angažmá se dozvíme brzy. Údajně by mělo jít o jiný klub 1. FUTSAL ligy.

Slávista Vaktor: Kapitánská páska jako dárek k narozeninám
Slávista Vaktor: Kapitánská páska jako dárek k narozeninám 18.12.2020

Filipu Vaktorovi se dostalo na jeho věk velké pocty. V zápase slovenské reprezentace měl slávistický futsalista na své paži kapitánskou pásku. Stalo se to při jednom ze dvou přípravných utkáních, které odehráli svěřenci trenéra Mariána Berkyho ve Francii. Spolu s ním do zápasů nastoupil také jeho spoluhráč z Edenu Marek Karpiak. Na srazu nechyběl také bývalý hráč Slavie Martin Směřička.