Oficiální název klubu, pod kterým vstoupí Chrudimští do následujícího ročníku 1. FUTSAL ligy, tak bude FK Chrudim!

Změna po dvaceti letech

FC Rváčov, 1. FC NADORAZ Rváčov, FK GEODET Rváčov a pak již FK ERA-PACK Chrudim. Psal se rok 2000, kdy chrudimský futsalový klub získal generálního partnera společnosti ERA-PACK s.r.o. Pod tímto názvem odehrál dvacet sezon, vyhrál patnáct mistrovských titulů a desetkrát zapsal triumf v pohárové soutěži. Pravidelně se účastnil i základní a elitní fáze Ligy mistrů, tato účast jej čeká i v následující sezoně. Avšak již pod jiným názvem – FK Chrudim.

„V současné době klub nemá titulárního partnera a z toho důvodu jsme se rozhodli pro cestu neutralizace názvu,“ prozradil prezident klubu FK Chrudim František Tichý.

Pod novým názvem poslala Chrudim i přihlášku do následujícího ročníku 1. FUTSAL ligy.

Další aktuality

Ve Slavii skončil Martin Směřička
Ve Slavii skončil Martin Směřička 07.07.2020

Především rodinné důvody stojí za poněkud nečekaným koncem jedné z opor Slavie Praha. Martin Směřička se po čtyřech sezónách strávených v sešívaném dresu rozhodl vrátit domů na Slovensko, a neprodloužit se Slavií smlouvu.

Vedení Sparty odtajnilo odchod základní sestavy. Drahovský míří do Španělska
Vedení Sparty odtajnilo odchod základní sestavy. Drahovský míří do Španělska 06.07.2020

Futsalová Sparta buduje kompletně nový kádr. Po dvou letech, ve kterých získala titul a pohár, opustila tým celá kostra základní sestavy. Z ní de facto zůstal jen Vahala. Informaci potvrdil vysočanský klub v pondělí na svém Facebooku.

Sparta znovu přivedla Kolumbijce Angellota
Sparta znovu přivedla Kolumbijce Angellota 28.06.2020

Futsalisté AC Sparta Praha avizovali další příchod. Do týmu se vrátil kolumbijský futsalový reprezentant Angellot.