Je to doslova přestupová bomba. Plzeň ulovila jednoho z tahounů Sparty. Futsalista Michal Seidler se v nové sezoně pokusí o zisk dalšího titulu. Právě v pražském klubu totiž završil unikátní sbírku prvenství v zemích visegrádské čtyřky (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko).

„Do nové sezony vstoupí tým Interobalu posílen o šestinásobného nejlepšího futsalistu České republiky,“ hlásí plzeňský celek hrdě na svých sociálních sítích s dodatkem, že další informace o nové posile přinese v nejbližší době.

Sparta odchodem Seidlera ztrácí jednoho z lídrů. Ne náhodou to byl on, kdo v sezoně 2018/2019 dovedl libeňský celek k historicky prvnímu titulu v nejvyšší futsalové soutěži. Pro ročník 2019/2020 předal kapitánskou pásku svému „dvojčeti“ na palubovce Tomáši Drahovskému, který vyhrál kanadské bodování ukončené sezony, kdy v 20 zápasech nasbíral úctyhodných 72 bodů za 34 gólů a 38 asistencí. „Jumbo“, jak je Seidlerovi přezdíváno, skončil na 53 bodech (28+25) v 19 zápasech, do nichž nastoupil.

Další aktuality

Svarog doplní pivot z Brazílie Keko
Svarog doplní pivot z Brazílie Keko 22.09.2020

K teplickému týmu se přidala nová posila z Brazílie.

Svarog Open Cup ovládly domácí Teplice
Svarog Open Cup ovládly domácí Teplice 30.08.2020

I přes nenadálou změnu programu se přeci jen dva zápasy turnaje odehrály. Svarog se ve dvou dnech utkal s pražskou Slavií a ústeckým Rapidem.

Plzeň má za sebou polskou prověrku
Plzeň má za sebou polskou prověrku 14.08.2020

Dva přípravné duely na horké půdě polského mistra Rekordu Bielsko-Biała přinesly velmi dramatické a urputné souboje. Z obou duelů si nakonec každý tým odnesl jedno vítězství a rozhodně se bylo na co koukat!