Je to doslova přestupová bomba. Plzeň ulovila jednoho z tahounů Sparty. Futsalista Michal Seidler se v nové sezoně pokusí o zisk dalšího titulu. Právě v pražském klubu totiž završil unikátní sbírku prvenství v zemích visegrádské čtyřky (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko).

„Do nové sezony vstoupí tým Interobalu posílen o šestinásobného nejlepšího futsalistu České republiky,“ hlásí plzeňský celek hrdě na svých sociálních sítích s dodatkem, že další informace o nové posile přinese v nejbližší době.

Sparta odchodem Seidlera ztrácí jednoho z lídrů. Ne náhodou to byl on, kdo v sezoně 2018/2019 dovedl libeňský celek k historicky prvnímu titulu v nejvyšší futsalové soutěži. Pro ročník 2019/2020 předal kapitánskou pásku svému „dvojčeti“ na palubovce Tomáši Drahovskému, který vyhrál kanadské bodování ukončené sezony, kdy v 20 zápasech nasbíral úctyhodných 72 bodů za 34 gólů a 38 asistencí. „Jumbo“, jak je Seidlerovi přezdíváno, skončil na 53 bodech (28+25) v 19 zápasech, do nichž nastoupil.

Další aktuality

Ve Slavii skončil Martin Směřička
Ve Slavii skončil Martin Směřička 07.07.2020

Především rodinné důvody stojí za poněkud nečekaným koncem jedné z opor Slavie Praha. Martin Směřička se po čtyřech sezónách strávených v sešívaném dresu rozhodl vrátit domů na Slovensko, a neprodloužit se Slavií smlouvu.

Vedení Sparty odtajnilo odchod základní sestavy. Drahovský míří do Španělska
Vedení Sparty odtajnilo odchod základní sestavy. Drahovský míří do Španělska 06.07.2020

Futsalová Sparta buduje kompletně nový kádr. Po dvou letech, ve kterých získala titul a pohár, opustila tým celá kostra základní sestavy. Z ní de facto zůstal jen Vahala. Informaci potvrdil vysočanský klub v pondělí na svém Facebooku.

Sparta znovu přivedla Kolumbijce Angellota
Sparta znovu přivedla Kolumbijce Angellota 28.06.2020

Futsalisté AC Sparta Praha avizovali další příchod. Do týmu se vrátil kolumbijský futsalový reprezentant Angellot.