Matěj Slováček je osminásobný mistr české nejvyšší soutěže, kromě Chrudimi sbíral ligové starty také v sousedních Pardubicích. V uplynulém ročníku soutěže patřil k oporám chrudimského týmu, za dvacet zápasů nastřílel devatenáct branek, ke kterým přidal i třináct gólových nahrávek. Jednalo se o jeho bodově nejvydařenější ročník v historii, v několika zápasech dokonce oblékl i kapitánskou pásku. Slováčkovi se hojně daří i v reprezentačním dresu, za 72 duelů již nastřílel dvacet reprezentačních branek.

Tomáš Koudelka má oproti svému „futsalovému dvojčeti“ o jeden mistrovský titul méně, nyní kotví na čísle sedm a věří, že se mu sbírka v nejbližších letech ještě rozroste. Jeho devět branek a jedenáct asistencí v uplynulé nedokončené sezoně dopomohlo k neoficiálnímu vítězství v soutěži, kromě toho výraznou měrou přispěl reprezentaci k postupu do baráže.

Futsalové umění obou reprezentantů budeme i nadále moci vídat v chrudimské sportovní hale a to po následující tři sezony, oba totiž prodloužili až do května roku 2023!

Další aktuality

Turnaj Česko-Slovenského přátelství ovládli Démoni
Turnaj Česko-Slovenského přátelství ovládli Démoni 06.08.2020

První přípravný turnaj nové sezony se uskutečnil první srpnový víkend v Hodoníně. Účastnili se ho prvoligové a druholigové kluby z České republiky, Rakouska a Slovenska.

Plzeňští představili nové dresy pro sezonu 2020/2021
Plzeňští představili nové dresy pro sezonu 2020/2021 05.08.2020

Po dlouhých přípravách a následném focení v centru města Plzně byly fanouškům představeny dresy, ve kterých hráči Interobalu vběhnou do nové sezony. I nadále zůstal klub věrný značce JOMA, která klubu dodala již předchozí sadu dresů, ve kterých hráči nastupovali v sezonách 2018/19 a 2019/20.

Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi
Chrudim odstartovala přípravu. I s novými tvářemi 31.07.2020

Ve stínu koronaviru se postupně rozjíždí nové sportovní sezony, stejně tak ta futsalová. Ve středu 29. července se ve sportovní hale v Heřmanově Městci sešli po pauze svěřenci trenéra Felipe Condeho, aby se nachystali na následující ročník. Ročník, který přinese boj v lize, poháru a po roční přestávce opět i v Lize mistrů.