Čtyřiadvacetiletý futsalista si splnil klukovský sen. „Můj sen byl zahrát si první fotbalovou ligu. To se teď povedlo. V tuhle chvíli zkusím všechny síly vložit do fotbalu, pokusím se poprat o šanci a uvidíme, jestli se to povede. Ve futsale je teď stejně pauza. Doufám, že než začne futsalová sezona, tak už bude jasno,“ řekl po sobotní premiéře David Černý.

Do hry ligové dohrávky 23. kola mezi Teplicemi a Libercem (2:0) se dostal jako náhradník, když v 76. minutě vystřídal Radostu. „Nyní nastupuji na pozici krajního záložníka. Ale samozřejmě se dokážu přizpůsobit i jiným pozicím,“ prozradil futsalový střelec a ke své premiéře uvedl: „Nastoupil jsem za stavu 2:0 bylo mi jasné, že bude šance chodit do otevřené obrany. Takže jsem byl pořád připravený, že se do nějakého brejku dostaneme a zužitkujeme ho. To se bohužel nepovedlo.“

Jedinou kaňku na premiéře Davida Černého ve Fortuna lize byly prázdné tribuny. „Nějak sem si to nepřipouštěl. Soustředil jsem se sám na sebe, abych byl dobře připravený,“ usmíval se debutant.

Další aktuality

Svarog přichází o domácí halu. Bude z ní očkovací centrum
Svarog přichází o domácí halu. Bude z ní očkovací centrum 23.03.2021

Teplickému týmu se komplikuje vrchol sezony. Od dnešního dne přichází Svarog o domácí zázemí teplické sportovní haly. Ta nepůjde nadále využívat k žádnému sportu z důvodu změny účelu na očkovací centrum.

Velký návrat. Novým trenérem Slavie se stal David Frič
Velký návrat. Novým trenérem Slavie se stal David Frič 04.03.2021

Novým trenérem Slavie se po odvolání Davida Filingera stal zkušený bývalý hráč reprezentace a trenér několika klubů David Frič. Po odjezdu všech reprezentantů, kteří oblékají dres našeho klubu, v rámci kvalifikace Mistrovství Evropy, byl představen zbytku týmu, a vedl již včerejší trénink. Vítáme Davida Friče v klubu a přejeme mnoho úspěchů!

Démoni Česká Lípa hlásí dvě nové posily
Démoni Česká Lípa hlásí dvě nové posily 28.01.2021

Přestupové okno využívají i Démoni a v klubu byli přivítáni dva noví hráči.