Olympiku se utkání na Slavii nepovedlo dle představ (prohra 4:9 pzn. red.), souhlasíte?

Před zápasem jsme si říkali, že Slavia bude hrozit ze standardních situací. Věděli jsem o tom, že Slavia má kvalitu. Chtěli jsme se vyvarovat tomu, abychom dostali rychlé góly na začátku utkání. Byli jsme na standardní situace Slavie připravení. Chyběl nám Antonín Hrdina, který je nadstandardním hráčem. Bohužel bude Tonda mimo až do konce sezony.

Myslíte, že hlavním bodem sešívaného triumfu v duelu byl raketový vstup do utkání?

Čtvrtá minuta – čtyři góly v naší síti, z toho tři ze standardek. Je velká škoda, že jsme si nechali takovým způsobem utéct začátek. Možná kdybychom dokázali vstřelit branku my, nebo bychom drželi dobrý výsledek po první polovině zápasu, tak ten zápas mohl vypadat jinak, ale bohužel jsme do střetnutí nevstoupili ideálně.

Jaké jsou týmové cíle do konce první části sezony?

Máme před sebou tři utkání. Čekají nás domácí duely s Vysokým Mýtem a s Českými Budějovicemi. Mezitím jedeme do Plzně. Naším cílem je udělat ve zbytku základní části šest bodů a zachránit minimálně ligu. Jestli se povede postoupit do play-off, tak to bude pro klub příjemný bonus.

Trenér Neumann vás nasadil do zápasu s Kazachstánem při kvalifikačním turnaji v Brně a podařilo se vám vstřelit branku, jaké to bylo?

Já jsem byl rád, že jsem se vůbec dostal na palubovku. Pro mě je každá vteřina, kdy se dostanu na hrací plochu za reprezentaci, obrovská čest. Navíc se mi podařilo vstřelit branku, a ještě k tomu Kazachstánu. To byla taková třešnička na dortu.

Další aktuality

Radim Záruba: Věřím, že Slavia může všechny překvapit
Radim Záruba: Věřím, že Slavia může všechny překvapit 07.08.2020

Radim Záruba zahájil na soustředění v Perštejně přípravu na svoji další sezonu se Slavii. V Edenu došlo k několika změnám a červenobílí se zatím v úvahách o nejvyšších příčkách tabulky příliš neobjevují. „Můžeme všechny překvapit stejně jako před třemi lety, kdy jsme se dostali až do finále,“ říká k tomu český reprezentant.

Kluby by také měly investovat do sebeprezentace, myslí si Michal Pavlík
Kluby by také měly investovat do sebeprezentace, myslí si Michal Pavlík 03.08.2020

Nová sezóna klepe na dveře a futsalový kolotoč se opět naplno rozjíždí. To znamená návrat do plné polní i pro důležitého člena zákulisí českého futsalu, PR manažera SFČR Michala Pavlíka. Na své pozici stíhá informovat o dění v nejvyšší futsalové lize, ve druhých ligách, v české reprezentaci, a také se podílí na organizaci veškerých futsalových akcí. A jelikož Michal nemůže udělat rozhovor sám se sebou, připravil si pro něj otázky PR manažer klubu SK Interobal Plzeň Martin Spörl.

Radek Lobo: O start ligy nemám obavy
Radek Lobo: O start ligy nemám obavy 01.08.2020

Ačkoliv se to nezdá, tak za necelých šest týdnů by se měla rozběhnout VARTA futsal liga. Nejen české nejvyšší futsalová soutěž se potýká s celou řadou nevyřešených otázek vzhledem k bezprecedentní globální situaci.