Po bezbrankové první půli se diváci dočkali čtyř tref až po přestávce. Jako první se ve 21. minutě radoval domácí Doubravský. Po půlhodině hry zvýšil na 2:0 Sopůšek, ale radost domácích vzápětí zmírnil českobudějovický Hačka, který snížila na 1:2. Definitivní rozuzlení přišlo tři minuty před koncem, kdy se podruhé v zápase trefil hodonínský Sopůšek - 3:1.

"Viděli jsme vyrovnané utkání, ale rozhodlo to, že domácí svoje šance proměnili a my bohužel ne," litoval českobudějovický Jiří Hrbáč a pokračoval v hodnocení zápasu: "Musím domácí pochválit, předvedli určitě lepší výkon než v našem prvním vzájemném zápase. Myslím, že to nebudou jejich poslední bod. My se musíme soustředit hlavně na domácí zápasy, protože venku se nám nedaří a nedokážeme hrát tak zodpovědně jako doma."

Předseda Tanga Jiří Štěrba začal netradičně: "Zajíci se počítají až po honu! Což přesně platí pro toto utkání. Bylo to hodně opatrné z obou stran a dominovali gólmani. Čekalo se na první gól, který měl určit další vývoj utkání. Vstřelili jsme ho my a to zřejmě rozhodlo. Budějky odehrály kvalitní zápas, který byl otevřený až do konce."

Štěrba nezapomněl ani připomenout svůj výrok po prvním vzájemném zápase. "Pro šťouraly musím podotknout, že tohle utkání bylo diametrálně odlišné od toho prvního. A to platí pro oba týmy. Takže jestli sestoupí Tango, nebo Budějky, nebo nikdo, to nevím, ale určitě bych to po takovémto zápase ve druhém kole neřekl. Snad to jako vysvětlení stačí," usmíval se šéf Tanga a dodal: "Ještě na závěr oceňuji hráče Dynama, kteří přijeli jako soupeři, nikoliv jako úhlavní nepřátelé. Je to tým, který ctí fair play, díky!"

Statistiky

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.