Vyjádření klubu: Ivana Božoviče považujeme za skvělého odborníka, a vynikajícího člověka. Jsme velmi rádi, že došlo k dohodě o pokračování spolupráce. Věříme, že pro klub a zlepšování našich hráčů, to bude mít další pozitivní vývoj.

Vedení Slavie posílilo realizační tým o Mário Vozára, bývalého brankáře slovenské reprezentace, který ale řadu let působí v české lize, naposledy na pozici trenéra brankářů v Interobalu Plzeň. Ten bude ve stejné pozici pracovat i ve Slavii, což se jeví při nízkém věkovém průměru slávistických gólmanů jako dobrý tah.

Vyjádření klubu: Specializované brankářské tréninky budou samozřejmě určeny primárně pro brankáře Slavie, Karpiaka, Žežulku, Vondráčka a další hráče, kteří budou hájit branku klubu v juniorských soutěžích. Nebráníme se však myšlence nabídnout brankářské vzdělávání pod Máriem Vozárem, kterého v rámci Československa považujeme za nejlepšího brankářského trenéra, i klubům z Prahy a blízkého okolí. Pokud bude mít vedení klubů jako Wizards Praha, SK Kladno, Olympik Mělník, a další, zájem poslat své brankáře na brankářské tréninky Slavie, budeme se snažit vyjít maximálně vstříc.

Další aktuality

Radovanović pokračuje za Slavii
Radovanović pokračuje za Slavii 04.09.2019

Přesto, že jsme informovali o odchodu Marka Radovanoviče do Francie, oblékne tento srbský pivot sešívaný dres.

Po dvou letech znovu zlatí! ERA-PACK vyhrál turnaj Futsal Masters 2019
Po dvou letech znovu zlatí! ERA-PACK vyhrál turnaj Futsal Masters 2019 01.09.2019

Chrudimští futsalisté turnaj v partnerském městě Olešnici zvládli na výbornou. V pěti dnech odehrál ERA-PACK čtyři zápasy, všechny vyhrál a po finálovém vítězství mohl oslavit vítězství na Futsal Masters 2019.

Poslední zápas v Ťumeni prohrál Svarog po penaltách
Poslední zápas v Ťumeni prohrál Svarog po penaltách 29.08.2019

Závěrečný hvizd je za námi. Svarog se loučí s turnajem v ruské Ťumeni a čeká ho návrat domů.