Vyjádření klubu: Ivana Božoviče považujeme za skvělého odborníka, a vynikajícího člověka. Jsme velmi rádi, že došlo k dohodě o pokračování spolupráce. Věříme, že pro klub a zlepšování našich hráčů, to bude mít další pozitivní vývoj.

Vedení Slavie posílilo realizační tým o Mário Vozára, bývalého brankáře slovenské reprezentace, který ale řadu let působí v české lize, naposledy na pozici trenéra brankářů v Interobalu Plzeň. Ten bude ve stejné pozici pracovat i ve Slavii, což se jeví při nízkém věkovém průměru slávistických gólmanů jako dobrý tah.

Vyjádření klubu: Specializované brankářské tréninky budou samozřejmě určeny primárně pro brankáře Slavie, Karpiaka, Žežulku, Vondráčka a další hráče, kteří budou hájit branku klubu v juniorských soutěžích. Nebráníme se však myšlence nabídnout brankářské vzdělávání pod Máriem Vozárem, kterého v rámci Československa považujeme za nejlepšího brankářského trenéra, i klubům z Prahy a blízkého okolí. Pokud bude mít vedení klubů jako Wizards Praha, SK Kladno, Olympik Mělník, a další, zájem poslat své brankáře na brankářské tréninky Slavie, budeme se snažit vyjít maximálně vstříc.

Další aktuality

Sparta znovu přivedla Kolumbijce Angellota
Sparta znovu přivedla Kolumbijce Angellota 28.06.2020

Futsalisté AC Sparta Praha avizovali další příchod. Do týmu se vrátil kolumbijský futsalový reprezentant Angellot.

Nejúspěšnější klub české futsalové historie mění název!
Nejúspěšnější klub české futsalové historie mění název! 16.06.2020

Futsalový klub ERA-PACK Chrudim již na mapě existovat nebude. Po dvaceti letech dochází ke změně názvu, společnost ERA-PACK s.r.o. již dále nebude figurovat jako titulární partner.

Očekávám hru o nejvyšší příčky, hlásí po příchodu Michal Seidler
Očekávám hru o nejvyšší příčky, hlásí po příchodu Michal Seidler 10.06.2020

Největší přestup v historii klubu. Přesně těmito slovy označil příchod aktuálně nejlepšího českého futsalisty ředitel plzeňského klubu, Radek Lobo. Jeho slova skutečně podtrhují realitu, Michal Seidler patří již dlouhé roky k oporám české reprezentace a klubové tituly sbírá všude, kam přijde. Abychom vám novou posilu blíže přiblížili, připravili jsme pro vás článek včetně ohlasů nové posily a trenéra Marka Kopeckého.