Vyjádření klubu: Ivana Božoviče považujeme za skvělého odborníka, a vynikajícího člověka. Jsme velmi rádi, že došlo k dohodě o pokračování spolupráce. Věříme, že pro klub a zlepšování našich hráčů, to bude mít další pozitivní vývoj.

Vedení Slavie posílilo realizační tým o Mário Vozára, bývalého brankáře slovenské reprezentace, který ale řadu let působí v české lize, naposledy na pozici trenéra brankářů v Interobalu Plzeň. Ten bude ve stejné pozici pracovat i ve Slavii, což se jeví při nízkém věkovém průměru slávistických gólmanů jako dobrý tah.

Vyjádření klubu: Specializované brankářské tréninky budou samozřejmě určeny primárně pro brankáře Slavie, Karpiaka, Žežulku, Vondráčka a další hráče, kteří budou hájit branku klubu v juniorských soutěžích. Nebráníme se však myšlence nabídnout brankářské vzdělávání pod Máriem Vozárem, kterého v rámci Československa považujeme za nejlepšího brankářského trenéra, i klubům z Prahy a blízkého okolí. Pokud bude mít vedení klubů jako Wizards Praha, SK Kladno, Olympik Mělník, a další, zájem poslat své brankáře na brankářské tréninky Slavie, budeme se snažit vyjít maximálně vstříc.

Další aktuality

Úvodní příprava proti Sokilu Chmelnickij vítěze nepoznala
Úvodní příprava proti Sokilu Chmelnickij vítěze nepoznala 19.08.2019

Souboj Chrudimi a Sokilu Chmelnickij sice přinesl výraznou převahu ERA-PACKu, zároveň ale trápení v zakončení, které nakonec dospělo do remízového výsledku 1:1.

Legenda se vrací do Prahy: Sláma je ve Slavii
Legenda se vrací do Prahy: Sláma je ve Slavii 15.08.2019

Český futsal má několik legend, kterým budou následující generace jejich úspěchy závidět a obdivovat je ještě řadu let. Jedním z nich je Zdeněk Sláma, který toto léto mění dres a z Interobalu Plzeň se stěhuje do pražské Slavie. Ta bude čtvrtým týmem z hlavního města, jehož barvy bude populární "Slamák" hájit.

Příprava Chrudimi: Doma s Ukrajinci a Plzní, pak na Futsal Masters 2019
Příprava Chrudimi: Doma s Ukrajinci a Plzní, pak na Futsal Masters 2019 13.08.2019

Mužstvo ERA-PACKu má za sebou úvodní dva týdny letní přípravy, hráči dostávají pod koučem Condem pořádný dril. Zároveň je již jasno i o přípravných zápasech.