Do zápasové části přípravy vstoupí proti ukrajinskému týmu Sokol Chmelnickij, o šest dní později budou před vlastními fanoušky hostit konkurenta z Plzně. Koncem měsíce srpna zamíří futsalisté Chrudimi do Polska na turnaj Futsal Masters 2019.

S týmem Sokol Chmelnickij poměří Chrudimští síly již v sobotu 17. srpna od 17 hodin, o den dříve se s ukrajinským celkem utká od 20 hodin na chrudimské palubovce tým Nejzbachu Vysoké Mýto!

V současné době byla zveřejněna jména jen některých účastníků akce. Letos mezi nimi nebudou chybět ukrajinské celky Uragan Ivano-Frankovsk a Sokol Chmelnickij, z domácích týmů je jisté účast polského vicemistra FC Toruň a ze Španělska dorazí, stejně jako před dvěma roky, FC Barcelona B. Další jména účastníků tohoto zajímavého klání jistě pořadatelé brzy odtajní.

Turnaj má kvalitní úroveň a dá nám možnost poměřit síly se čtyřmi týmy s různými strategiemi a kvalitou. Je to pozitivní pro náš vývoj, zapracujeme na tom, aby naše mužstvo bylo stoprocentně připraveno na úvodní kolo ligového ročníku,“ předvídá Conde.

Do ligového ročníku vstoupí bronzový tým loňské sezony VARTA futsal ligy v pátek 6. září, na domácí palubovce hostí loňského finalistu z Teplic.

Rozpis přípravných zápasů:

17.8.      17:00     FK ERA-PACK Chrudim – Sokol Chmelnickij (Ukrajina)
23.8.      20:00     FK ERA-PACK Chrudim – SK Interobal Plzeň
27.-31.8. turnaj Futsal Masters 2019 (Olešnice, Polsko)

V pátek 16.8. se utká ve MSH Chrudim od 20:00 se Sokol Chmelnickij Nejzbach Vysoké Mýto.

 

Další aktuality

Chrudim má novou posilu, přišel Duio
Chrudim má novou posilu, přišel Duio 06.11.2019

Snad jediným týmem, který před novou sezónou neposílil hráčský kádr, byl celek ERA-PACKu Chrudim. To je ale již minulostí, minulý týden se ke kádru trenéra Condeho připojil Brazilec s albánským pasem Duio. Přichází z brazilské ligy, ale zkušenosti s Evropou má, hrál za dva italské kluby a před pár dny hrál kvalifikaci o MS za albánskou reprezentaci - se Sparťany Brahimim a Cristianem.

Radovanović pokračuje za Slavii
Radovanović pokračuje za Slavii 04.09.2019

Přesto, že jsme informovali o odchodu Marka Radovanoviče do Francie, oblékne tento srbský pivot sešívaný dres.

Po dvou letech znovu zlatí! ERA-PACK vyhrál turnaj Futsal Masters 2019
Po dvou letech znovu zlatí! ERA-PACK vyhrál turnaj Futsal Masters 2019 01.09.2019

Chrudimští futsalisté turnaj v partnerském městě Olešnici zvládli na výbornou. V pěti dnech odehrál ERA-PACK čtyři zápasy, všechny vyhrál a po finálovém vítězství mohl oslavit vítězství na Futsal Masters 2019.