Do zápasové části přípravy vstoupí proti ukrajinskému týmu Sokol Chmelnickij, o šest dní později budou před vlastními fanoušky hostit konkurenta z Plzně. Koncem měsíce srpna zamíří futsalisté Chrudimi do Polska na turnaj Futsal Masters 2019.

S týmem Sokol Chmelnickij poměří Chrudimští síly již v sobotu 17. srpna od 17 hodin, o den dříve se s ukrajinským celkem utká od 20 hodin na chrudimské palubovce tým Nejzbachu Vysoké Mýto!

V současné době byla zveřejněna jména jen některých účastníků akce. Letos mezi nimi nebudou chybět ukrajinské celky Uragan Ivano-Frankovsk a Sokol Chmelnickij, z domácích týmů je jisté účast polského vicemistra FC Toruň a ze Španělska dorazí, stejně jako před dvěma roky, FC Barcelona B. Další jména účastníků tohoto zajímavého klání jistě pořadatelé brzy odtajní.

Turnaj má kvalitní úroveň a dá nám možnost poměřit síly se čtyřmi týmy s různými strategiemi a kvalitou. Je to pozitivní pro náš vývoj, zapracujeme na tom, aby naše mužstvo bylo stoprocentně připraveno na úvodní kolo ligového ročníku,“ předvídá Conde.

Do ligového ročníku vstoupí bronzový tým loňské sezony VARTA futsal ligy v pátek 6. září, na domácí palubovce hostí loňského finalistu z Teplic.

Rozpis přípravných zápasů:

17.8.      17:00     FK ERA-PACK Chrudim – Sokol Chmelnickij (Ukrajina)
23.8.      20:00     FK ERA-PACK Chrudim – SK Interobal Plzeň
27.-31.8. turnaj Futsal Masters 2019 (Olešnice, Polsko)

V pátek 16.8. se utká ve MSH Chrudim od 20:00 se Sokol Chmelnickij Nejzbach Vysoké Mýto.

 

Další aktuality

Úvodní příprava proti Sokilu Chmelnickij vítěze nepoznala
Úvodní příprava proti Sokilu Chmelnickij vítěze nepoznala 19.08.2019

Souboj Chrudimi a Sokilu Chmelnickij sice přinesl výraznou převahu ERA-PACKu, zároveň ale trápení v zakončení, které nakonec dospělo do remízového výsledku 1:1.

Legenda se vrací do Prahy: Sláma je ve Slavii
Legenda se vrací do Prahy: Sláma je ve Slavii 15.08.2019

Český futsal má několik legend, kterým budou následující generace jejich úspěchy závidět a obdivovat je ještě řadu let. Jedním z nich je Zdeněk Sláma, který toto léto mění dres a z Interobalu Plzeň se stěhuje do pražské Slavie. Ta bude čtvrtým týmem z hlavního města, jehož barvy bude populární "Slamák" hájit.

Slavia nadále s trenérem Božovičem
Slavia nadále s trenérem Božovičem 14.08.2019

Letní přestávka skončila před pár dny i pro pražskou Slavii, která zahájila přípravu na novou sezónu v domovské hale v pražském Edenu. Dlouho se spekulovalo o tom, kdo tým v nové sezóně povede, ale na postu trenéra klubové vedení změnu neudělalo. Na lavičce tak znovu budeme vídat Ivana Božoviče, zkušeného srbského kouče.