Trenérovi Felipe Condemu se na úvodní tréninkové jednotce hlásil k dispozici téměř kompletní kádr loňského ročníku, na sociálních sítích již bylo avizováno, že po roce stráveném na východě Čech mužstvo opustil Brazilec Bagatini, jehož další angažmá bude pokračovat na Apeninském poloostrově v italské lize.

„Předsezonní příprava bude trochu jiná, v předchozích letech jsme museli vše dělat velmi pružně vzhledem k následnému nabitému kalendáři. Nyní máme na práci mnohem více času a tím je to pro hráče jednodušší,“ popsal odlišnost letošní přípravy kouč Felipe Conde.

Kádr na startu letní přípravy:

brankáři: Dmitrij Litviněnko, Jakub Žďánský, Radek Hlouš
hráči v poli: Éverton, Roman Mareš, Michal Mareš, Pavel Drozd, David Drozd, Max, Felipe, Tomáš Koudelka, Matěj Slováček, Martin Doša a Dominik Balog.

Další aktuality

Úvodní příprava proti Sokilu Chmelnickij vítěze nepoznala
Úvodní příprava proti Sokilu Chmelnickij vítěze nepoznala 19.08.2019

Souboj Chrudimi a Sokilu Chmelnickij sice přinesl výraznou převahu ERA-PACKu, zároveň ale trápení v zakončení, které nakonec dospělo do remízového výsledku 1:1.

Legenda se vrací do Prahy: Sláma je ve Slavii
Legenda se vrací do Prahy: Sláma je ve Slavii 15.08.2019

Český futsal má několik legend, kterým budou následující generace jejich úspěchy závidět a obdivovat je ještě řadu let. Jedním z nich je Zdeněk Sláma, který toto léto mění dres a z Interobalu Plzeň se stěhuje do pražské Slavie. Ta bude čtvrtým týmem z hlavního města, jehož barvy bude populární "Slamák" hájit.

Slavia nadále s trenérem Božovičem
Slavia nadále s trenérem Božovičem 14.08.2019

Letní přestávka skončila před pár dny i pro pražskou Slavii, která zahájila přípravu na novou sezónu v domovské hale v pražském Edenu. Dlouho se spekulovalo o tom, kdo tým v nové sezóně povede, ale na postu trenéra klubové vedení změnu neudělalo. Na lavičce tak znovu budeme vídat Ivana Božoviče, zkušeného srbského kouče.