Trenérovi Felipe Condemu se na úvodní tréninkové jednotce hlásil k dispozici téměř kompletní kádr loňského ročníku, na sociálních sítích již bylo avizováno, že po roce stráveném na východě Čech mužstvo opustil Brazilec Bagatini, jehož další angažmá bude pokračovat na Apeninském poloostrově v italské lize.

„Předsezonní příprava bude trochu jiná, v předchozích letech jsme museli vše dělat velmi pružně vzhledem k následnému nabitému kalendáři. Nyní máme na práci mnohem více času a tím je to pro hráče jednodušší,“ popsal odlišnost letošní přípravy kouč Felipe Conde.

Kádr na startu letní přípravy:

brankáři: Dmitrij Litviněnko, Jakub Žďánský, Radek Hlouš
hráči v poli: Éverton, Roman Mareš, Michal Mareš, Pavel Drozd, David Drozd, Max, Felipe, Tomáš Koudelka, Matěj Slováček, Martin Doša a Dominik Balog.

Další aktuality

Chrudim má novou posilu, přišel Duio
Chrudim má novou posilu, přišel Duio 06.11.2019

Snad jediným týmem, který před novou sezónou neposílil hráčský kádr, byl celek ERA-PACKu Chrudim. To je ale již minulostí, minulý týden se ke kádru trenéra Condeho připojil Brazilec s albánským pasem Duio. Přichází z brazilské ligy, ale zkušenosti s Evropou má, hrál za dva italské kluby a před pár dny hrál kvalifikaci o MS za albánskou reprezentaci - se Sparťany Brahimim a Cristianem.

Radovanović pokračuje za Slavii
Radovanović pokračuje za Slavii 04.09.2019

Přesto, že jsme informovali o odchodu Marka Radovanoviče do Francie, oblékne tento srbský pivot sešívaný dres.

Po dvou letech znovu zlatí! ERA-PACK vyhrál turnaj Futsal Masters 2019
Po dvou letech znovu zlatí! ERA-PACK vyhrál turnaj Futsal Masters 2019 01.09.2019

Chrudimští futsalisté turnaj v partnerském městě Olešnici zvládli na výbornou. V pěti dnech odehrál ERA-PACK čtyři zápasy, všechny vyhrál a po finálovém vítězství mohl oslavit vítězství na Futsal Masters 2019.