Jak se těšíte na návrat do VARTA futsal ligy z pozice hlavního trenéra ? 

Je to návrat do VARTA futsal ligy, takže se těším, velký otazník pro mě bude její úroveň v nadcházející sezoně. Je to zároveň i velká výzva pro náš klub.

29. července začala letní příprava, jak bude probíhat ? 

Chceme přípravu začít v cyklu tři tréninky týdně, kde jeden bude zaměřen na kondici. Je nutné, abychom ji absolvovali v co největším počtu hráčů, pokud chceme být v lize konkurenceschopní.

Přemýšlíte o doplnění kádru a je někdo s kým už nepočítáte ? 

Do přípravy s námi nastoupí noví hráči, kteří chtějí ligu za náš klub hrát, pokud dobře dopadne jejich hostování, případně přestup, věřím, že to bude zajímavé hráčské osvěžení. O případném ukončení působení v našem klubu vím jen od Davida Šimona.

Co říkáte na los ligy, když v prvním kole zajíždíme na horkou půdu do Edenu, kde jste v minulosti působil? 

Los si nevybírá, musíme ho brát tak, jak to je, a od prvního zápasu předvádět ty nejlepší výkony bez ohledu na soupeře.

S jakým cílem půjde Nejzbach do VARTA futsal ligy? 

Nechceme ve VARTA futsal lize hrát tzv. poslední housle, chceme být vyrovnaným soupeřem všem jejím účastníkům.

Další aktuality

David Jošt po střeleckém koncertu: Šest branek musím přičíst ohromné náhodě
David Jošt po střeleckém koncertu: Šest branek musím přičíst ohromné náhodě 27.01.2020

Tak tohle to tu dlouho nebylo. Jeden hráč a 6 vstřelených branek v jednom utkání. Davidu Joštovi se tento husarský kousek povedl a velkou měrou se tak podílel na demolici FTZS v Edenu v poměru 12:3. „Utkání dopadlo tak, jak jsme si v ideálním případě představovali."

Radim Pouzar: Musíme zabodovat i venku
Radim Pouzar: Musíme zabodovat i venku 24.01.2020

Kapitán českobudějovického Dynama Radim Pouzar po zápase se Slavií označil výkon svého týmu za „statečný“ a sportovně uznal kvality soupeře. Na absenci několika klíčových opor se vymlouvat nechtěl a slíbil, že jeho tým udělá pro záchranu maximum. „Budeme muset zabodovat i venku,“ tuší, že zisky jenom z domácí palubovky by nemusely stačit.

Šimon Štanglica: Plzeň jsme jeli překvapit, klíčový bude duel s Dynamem
Šimon Štanglica: Plzeň jsme jeli překvapit, klíčový bude duel s Dynamem 22.01.2020

Člen širšího kádru české reprezentace do 21 let má za sebou povedený večer. Dvě vstřelené branky plzeňskému Interobalu je solidní vizitka. Raději by však Šimon Štanglica bral tři body pro Nejzbach do tabulky VARTA futsal ligy. „Chtěli jsme Interobal překvapit, bohužel jsme ale nebyli schopní konkurovat jeho síle,“ hodnotil porážku 2:7 devatenáctiletý univerzál.