Vojto, jak probíhalo jednání s FTZS Liberec?  
Jednání probíhalo vcelku dlouho. Řešil jsem to s Pavlem Bínou už skoro dva roky, ale byl jsem hráč Pampuchu Liberec, takže jsem se nenechal lehce zlákat (smích). Nakonec jsem se rozhodl, že bych si chtěl zahrát první ligu ve futsale, tak jsme se dohodli na půlroční hostování. Poté se uvidí, co bude dál.

Co od nového týmu očekáváš?
Očekávám určitě kvalitní zápasy proti nejlepším futsalovým týmům v republice. Jinak mě futsal hodně baví, takže si ho budu dál užívat.

Cítíš se lépe v obraně nebo útoku?
Určitě se cítím lépe v obraně, nerad hraji zády k bráně, ale zvládnu obojí.

Co může být ve hře tvá silná stránka?
Věřím, že jsem technický hráč a dokážu obejít protihráče v souboji jeden na jednoho.

Další aktuality

Radim Čep: Být rozhodčím je jeden velký kurz asertivity a komunikace
Radim Čep: Být rozhodčím je jeden velký kurz asertivity a komunikace 02.07.2020

Dalším rozhodčím, kterého jsme vyzpovídali, je Radim Čep, který pracuje jako IT specialista. V rozhovoru se dozvíte, jaké bylo pískat mistrovství Evropy neslyšících, nebo jak udržet pevně pod kontrolou emočně vypjatý zápas.

Dana Hrbáčková: Futsalisté nejsou žádní bolestíni
Dana Hrbáčková: Futsalisté nejsou žádní bolestíni 30.06.2020

Bez práce špičkového fyzioterapeuta se neobejde ani žádný futsalový tým. Ve Slavii už pátým rokem na této pozici působí Dana Hrbáčková, která se stala nedílnou součástí kabiny. O své práci nám prozradila celou řadu zajímavostí a také potvrdila, že futsalisté nejsou žádní bolestíni.

Jan Kresta: Nemám rád neférové chování
Jan Kresta: Nemám rád neférové chování 29.06.2020

Pokračujeme dalším rozhovorem s dalším předním českým rozhodčím. Jan Kresta se mimo pískání věnuje výuce sportovních odvětví na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. V rozhovoru se dozvíte, koho si zkušený sudí ve futsalové sféře váží, nebo co futsalového se chystá na univerzitním poli.